Targoncavezető (tapasztalattal és bizonyítvánnyal) Moerdijk, Hollandiában, 13,00€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 10 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2

Partnerünk, a Sivomatic az európai piac egyik legnagyobb beszállítója. Hollandiában, Ausztriában és Törökországban található gyártási helyszínekkel. A vállalat macskaalomra specializálódott, és jelenleg targoncavezetőket keresnek Moerdijk-icsapatukba.

Ön tapasztalt és képzett targoncavezető, aki jól fizető állást keres? Lehet, hogy ez a megfelelő ajánlat az Ön számára!

Targoncavezetőként a fő napi feladatai közé tartoznak majd:

  • Kisebb targoncák vezetése- dobozok és kisebb anyagok tárolására a raktáron belül;
  • Nagy targoncák- nagy zsákokkal való munka, vezetésük kívülről a raktárba;
  • Gondoskodni arról, hogy a termelési oldalon mindig legyen elegendő nyers- és csomagolóanyag a folyamat fenntartásához;
  • A raktáron belül segít a termelésben dolgozóknak a termeléshez szükséges alapanyagok összekeverésében, ha szükséges.
  • Az összes biztonsági előírás betartása;
  • Egyéb kapcsolódó feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka 3műszakban történik, heti 40 óra körül.Az órabér13,00+ pótlékok.

Munkavédelmi cipőt és ruházatot biztosítunk.

ballot

Allowances

Hétvége = 150%
Túlóra 22:30-ig = 125%
Túlóra 22:30 után = 150%

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Targoncavezetői tapasztalat és bizonyítvány szükséges;
  • Egyéb logisztikai tapasztalat előnyt jelent;
  • Hajlandóság kint dolgozni és szükség esetén segíteni a termelésben;
  • Rugalmasság a munkafeladatok és a műszakok tekintetében;
  • Önállóan és csapattagként való munkavégzésre való képesség;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).