Archív

Targoncavezető 's-Heerenberg, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 284 nap . Elérhető pozícók száma: 1/1Fizetés: tól /h

Holland ügyfelünk a Profimax, villás targoncavezetőket keres!

Ha van tapasztalata villástargoncák vezetésében, akkor ez a megfelelő munka az Ön számára!

Fő feladatai a következők lesznek:

  • Ellenőrizze a meglévő megrendeléseket kézi szkennerrel, a bejövő és kimenő áruk megfelelő feldolgozása
  • Válassza ki az árut a megrendelések alapján
  • Áru cikkek be- és kirakása a raktáron belül mozgatása targoncával;
  • A termékek minőség-ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termék bármilyen hibájáról;
  • Biztonsági előírások betartása;
  • A munkaterületet tisztántartása.

A jelentkezőknek hajlandóaknak kell lenniük arra, hogy Hollandiában megszerezzék targonca bizonyítványukat, ha még nincs meg. A tapasztalat a legfontosabb. A kezdő fizetés 10,75 euró / bruttó óránként , legfeljebb 11,75 euró / bruttó, a jelölt tapasztalatától függően.

A targoncavezetőknek egyéb  raktári feladatokat is el kell látniuk a profimaxnál

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A targonca igazolás plusz lesz;
  • Saját autó előny;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodás lehetősége;
  • Képesség egyénileg és csapatban dolgozni.

Nyelv

Az angol nyelvtudás kötelező, minimum B1 szint