Targonca vezető , Hollandiában, 11,18€ -től 12,53€ -ig órára

Nyitott pozíciók száma: 6 nap . Elérhető pozícók száma: 4/6

A Sligro az egyik élelmiszer kiskereskedelemi piacvezetője Hollandiában. A vállalat  jelenleg targonca vezetőket keres raktáraiba.
Targonca vezetőként a következő feladatokért felelsz:
  • Élelmiszer áruk szedése ,raklapok be- és kirakodása, targonca vezetésével;
  • A megrendelések pontos összeálítása és a termékek elhelyezése a megfelelő helyeken, amelyeket azután a vevő igényeinek megfelelően elküldenek;
  • Jelentsd a műszakvezetőnek minden élelmiszertermék / raklap vagy jármű hibát;
  • Egyéb kért feladatok, ha szükséges.
Sligro raktári munkásként fel kell készülnöd arra, hogy hétfőtől vasárnapig három műszakos munkarendben dolgozz, beleértve az éjszakákat is. Néha túlórazni is kell, ezért rugalmasnak kell lenned.
A munka friss élelmiszerekkel a raktár hűtött részén, + 4ºC-on történik.
Fel kell készülnöd arra, hogy legalább egy évig Hollandiában maradj, mivel ez hosszú távú állásajánlat.

Készségek

  • Az állásra való jelentkezéshez önéletrajz szükséges;
  • Élelmiszerraktárban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • RT vezetési tapasztalat kötelező / holland bizonyítvány előny;
  • Képesség a gyors munkavégzésre és a biztonsági szabályok betartására;
  • Motiváltság a munkaidővel kapcsolatban;
  • Kövesse a biztonsági szabályokat - a látható piercingek tilosak.
  • Egészséges és ellenálló a hőmérséklet-ingadozásokkal és a nehéz csomagokkal szemben;
  • Hosszú távú (legalább 1 év) hollandiai munkavégzésre való hajlandóság.

Nyelv

Jó angol nyelvtudásra van szükség.