Archív

Takarító személyzet (440 € nettó/hét) Nijmegen, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 283 nap . Elérhető pozícók száma: 1/1Fizetés: tól /h

Partnerünk, a Ter Beke egy innovatív vállalat, amely a friss élelmiszerek csoportjaira specializálódott, kiváló minőségű friss élelmiszerek és kapcsolódó szolgáltatások széles választékával, amelyek számos európai országban kereskedelmi tevékenységet folytatnak. A vállalat jelenleg takarítót keres csapatába.

Stabil, jól fizető állást keres takarítóként? Van autója, és jól érzi magát a hollandiai közlekedésben? Ez lehet, hogy ez a megfelelő ajánlat az Ön számára!

Takarítóként a napi feladatai közé tartozik majd:

  • Teljes száraz és nedves takarítás a raktár étkezőiben;
  • Teljes száraz és nedves takarítás a dolgozók öltözőiben;
  • Az összes biztonsági előírás betartása;
  • Egyéb kapcsolódó feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állás. A munka különböző műszakokban van megszervezve. A fizetés nettó 440 €/hét 40 óra esetén.

Személygépkocsi és érvényes jogosítvány kötelező. Az ügynökség 10 km-től és 35 km-ig (utanként) 0,12 €/km üzemanyagköltséget térít.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Takarítási tapasztalat és gyakorlat;
  • Rugalmas munkafeladatok és időbeosztás;
  • Angol kommunikációs készség minimum (A2);
  • Gépkocsival rendelkezik és tud vezetni Hollandiában, legalább 6 hónapja érvényes jogosítvánnyal.

Nyelv

Angol kommunikációs készség (legalább A2).