Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Szupermarketek Replenisher Hoofddorp, Hollandiában

Partnerünk, az Eurojob BV egy holland nemzetközi munkaerő-közvetítő és munkaközvetítő ügynökség. Több mint ezer alkalmazottal. Az ügynökség a fejlődésre és a hosszú távú együttműködésre összpontosít, miközben minden európai szabványt biztosít.

Jelenleg Hollandia egyik legnagyobb szupermarketláncához keresünk szupermarket dolgozókat – feltöltőket csapatukba ! Szupermarketek hideg zónákkal, hűtőberendezésekkel és meleg zónákkal.

Az Ön napi feladatai közé tartoznak majd:

  • Készletfeltöltés és rotáció;
  • a lejárati idejű termékek átértékelése;
  • üres dobozok szortírozása a töltött árukon;
  • a fóliás kartondobozok szétválasztása a kartondobozoktól;
  • a polcok általános rendbetétele stb;
  • szupermarket ügyfélszolgálat, ha segítségre van szükség;
  • egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése szükség szerint.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka különböző időbeosztásban történik. A jelöltek a képzésüket amszterdami szupermarketekben kezdik. A betanítás után előfordulhat, hogy áthelyezik őket egy másik helyszínre Stramproy, Maastricht, Texel vagy Limburg területén.

Minden jelöltnek fekete vagy sötétkék munkanadrágot kell viselnie.

ballot

Juttatások

13,27 €/h alapbér + 1,10 €/h szabadságpótlék = 14,37 €/h

Hé-Szo 22:00-tól 6:00-ig =150%
Vasárnap = 150%

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Előzetes tapasztalat előny;
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Jó fizikai kondícióval rendelkezik, és képes járni az egész műszakot;
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó számítógépes ismeretek, képes gyorsan tanulni;
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni;
  • Motiváció a hosszú távú hollandiai munkavégzésre.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1