Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Rendeléskiszedő Venlo, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 10 nap . Elérhető pozícók száma: 5/5Fizetés: tól 11.5€/h

Michael Kors világhírű, díjnyertes luxuskiegészítők és készruhák tervezője. Az 1981-ben alapított névadó cége jelenleg az ő kézjegyével ellátott termékcsaládot gyárt.

A vállalat jelenleg raktári dolgozókat keres csapatába!

Napi feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • Dobozok raklapokra történő halmozása;
  • meglévő rendelések ellenőrzése, szkennerrel történő komissiózás;
  • a beérkező és kimenő áruk helyes feldolgozása;
  • divatcikkek válogatása, csomagolása és komissiózása a vásárlók számára;
  • anyagok be- és kirakodása, raklapok vezetése a raktárban, EPT használatával, csak megfelelő tapasztalattal;
  • a termékek minőségének ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A munka hétfőtől péntekig szervezett. Előfordulhat, hogy túlórára, hétvégére és ünnepnapokra is felkérik az embereket.

ballot

Juttatások

Túlóra 130%
Szombat 150%
Vasárnap 200%

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Rugalmas munkarend és hajlandóság a munkaszüneti napokon való munkavégzésre;
  • Korábbi raktári tapasztalat előny lesz;
  • EPT bizonyítvány plusz;
  • Képes egész nap állni és járni;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzésre képes;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angolul: A2