ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári munkás (Tapasztalat szükséges) , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 2 nap . Elérhető pozícók száma: 7/8Fizetés: tól 11.29€/h

A DSV cég amely szállítási és logisztikai megoldásokra specializálódik világszerte jelenleg sokoldalú raktári munkásokat keres a vállalat venloi raktárába.

Az Ön feladata lesz:
  • Ön gondoskodik a tárolt termékek szállításáról, a visszaküldött termékek feldolgozásáról;
  • Ellenőrizze a meglévő megrendeléseket úgy, hogy kézi szkennerrel , a bejövő és a kimenő áruk megfelelő feldolgozása érdekében;
  • Áruk  be- és lerakása, raklapok mozgatása  a raktárban;
  • A termékek minőség-ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • Csapattagként biztosítsa a biztonsági előírások betartását;
  •  A munkaterületet tisztán tartani ;
  • Szükség esetén más feladatok.

Fel kell készülnie hétvégén és ünnepnapokon is dolgozni, mivel a cég különféle munkaváltásokat kínál: 06: 00-15: 00; 06: 00-14: 00; 07: 30-16: 30; 14: 00-22: 00; 15: 00-24: 00
Az órabéren felül heti 8,33%-os fizetett szabadságpótlékot kap a fizetésén felül, és a késői és hétvégi munkavégzésért is jár juttatás.
Az ügynökség igényeitől függően többféle helyszín is lehetséges: Venlo, Tholen, Rosendaa
Hosszú távú állásajánlat.
ballot

Juttatások

Utazási bónusz: 0,16 / km

  • Tapasztalat a logisztikai iparban kézi szkenner használatával;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Alapvető számítógépes ismeretek;
  • Csapatmunkás, gyors ütemben, a részletekre figyelemmel;
  • Egészséges és erős képes  egész nap állni és járni;
  • Rugalmasság a munkaidő felé;
  • "A VOG (erkölcsi bizonyítvány) kötelező."
  • Elérhetőség Hollandiában hosszú távon.
  • Nincs arc- vagy nyaktetoválás, illetve arcpiercing.

A jelölteknek jó angol kommunikációs készséggel kell rendelkezniük (minimum B1 szint). A holland vagy a német kommunikációs készség szintén elfogadható.