ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári munkás (posta) Utrecht, Hollandiában, 10,08€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 3 nap . Elérhető pozícók száma: 1/4

A PostNL, Hollandia legnagyobb postai raktára jelenleg raktári dolgozókat keres, akik postai és csomagrakodóként tudnak dolgozni. A raktári környezetben a postai küldemények szortírozása lesz a feladatod, hogy az ügyfelek időben megkapják a küldeményeket. Erre az állásra most férfi és női jelentkezők számára is nyitott a lehetőség. A nők a levélválogató osztályon dolgoznak, könnyebb feladatokat végezve.

A fő feladatok közé tartoznak:

  • A konténerekben érkező csomagok és különböző csomagok be- és kirakodása világszerte;
  • A műszak végén a járművek kirakodása és a kézbesíthetetlen levelek megfelelő iktatása;
  • Nedves, romlott vagy törött csomagok javítása.
  • A postai küldemények felcímkézése és beillesztése a tálcákba és rekeszekbe;
  • Levelek és csomagok betáplálása az automatizált válogatógépekbe;
  • A postai küldemények válogatása és rendszerezése a későbbi kézbesítéshez;
  • A szortírozott postai küldemények és csomagok kézbesítőknek történő továbbítása;
  • A postai küldemények és csomagok ellenőrzésére szolgáló számítógépes szkennelőberendezések működtetése;
  • Gépek kezelése a postai küldemények és nagyméretű dobozok mozgatásához a szétosztáshoz;
  • Szükség esetén javítja a gépeket;
  • A munkaterületek és a teherautók takarítása és söprése, ahol a munkát nem rendszeres takarító végzi.

Összességében felkérhetik a kézi postai feldolgozásra és a levélválogató gépek működtetésére. A tömeges küldeményeket földrajzi és postai típusok szerint is szétválogatja, és olyan tételeket hoz létre, amelyek a válogatási és kézbesítési folyamat következő célállomása felé továbbhaladnak.

A munkanapok változhatnak. Fel kell készülnöd a heti váltott műszakokra, mivel a munka mennyiségétől függően szükség lehet éjszakai műszakban, hétvégén és ünnepnapokon is dolgozni. Az éjszakai műszak 22:00-től 6:00-ig tart. A 22 óra utáni munkavégzésért + 20%, míg 23 óra után + 30% pótlékfizetendő.

Ez egy hosszú távú lehetőség, amely hozzájárulhat karriered fejlődéséhez, miközben értékes tapasztalatokat szerezhetsz.

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges, érkezés előtt, a COVID-19 időszak alatti biztonsági intézkedések miatt. Az önéletrajznak tartalmaznia kell a helyes e-mail és telefonszámot, valamint az egészségbiztosítás miatt a helyes hazai címet.
  • Motivált, csapatszellemű emberek, akik a postai küldemények szortírozására alkalmasak;
  • Állóképesség a teljes műszakon át, és elég erősek ahhoz, hogy 0,5 kg-tól 15 kg-ig terjedő súlyú csomagokat emeljenek ki a konténerekből;
  • EPT- vagy targoncavezetői tapasztalat (nem kötelező, de előny);
  • Vezetői engedély - B kategóriás jogosítvány előny;
  • Legalább 6 hónap hollandiai tartózkodás.

Négy jelölt közül egynek legalább A2 szinten kell beszélnie angolul.