ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári munkás , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 3 nap . Elérhető pozícók száma: 10/10Salary: from 10.97€/h

A CEVA, a holland logisztikai disztribúciós központ jelenleg rendelésgyűjtőket (order picker ) toboroz létesítményeihez. A munkavállalók öt különböző osztályon végezhetnek feladatokat: VAS; bejövő; order picking; csomagolás és szállítás.

Mivel a termékek a Philips háztartási termékeihez tartoznak (porszívó / kávéfőző stb.) A férfi munkavállalók fő feladatai között szerepel az árú rakodása a szállítási osztályon, mivel néha nehéz dobozokat kell emelni. A nők elsősorban order picker ként dolgoznak vagy  csomagolnak.

Összességében a munkavállaló fő feladatai a következők:

  • Berakodás és kirakodás konténerekből tehergépjárművel történő szállításra;
  • A raktári rakodók különféle gépeket működtetnek, a biztonsági előírásokat betartva,  A munkások képzést kapnak az EPT (elektromos emelőkocsi) működtetésére;
  • A szállított vagy készletbe vett megrendelések feldolgozása,csomagok rendezése, szkennelés és címkézés;
  • Győződjön meg arról, hogy az áruk a polcokon a lejárati időn belül vannak-e és ellenőrizze még az árucikkeket, hogy vannak-e hibák, jelentést tegyen a műszakvezetőnek.

A munkásoknak fel kell készülniük a túlórák és a műszakok elvégzésére, a napi célok elérésére.

Az első munka nap a biztonság kiképzés lesz, és biztonsági ruházatot és cipőt kap.

Az órabéren felül heti 8,33%-os fizetett szabadságpótlékot is kap, és a késői és hétvégi munkavégzésért is jár juttatás.

Az ügynökség igényeitől függően többféle helyszín is lehetséges: Nieuwegein, Heerlen, Eindhoven, Venray.

Ez hosszú távú és teljes munkaidős ajánlat.

Felhívjuk figyelmét: A főszezonban (nyáron) a szálláshelyek a munkahelytől távol helyezkedhetnek el (20-70 km). Az összes alkalmazott szállítását az ügynökség biztosítja.

Az ügynökség igényeitől függően több helyszín is szóba jöhet: Nieuwegein, Heerlen, Eindhoven, Venray.

ballot

Juttatások

Hétfő-péntek 21:00-00: 00 óra: 35.00 %
Hétfő-péntek 00:00-06: 00 óra: 45.00 %
Szombat: 50.00%
Vasárnap: 100.00 %
Szabadságpótlék +8,33% (hetente fizetett)

Készségek

  • Az EPT-vel vagy targoncával való tapasztalat előny.
  • Holland tolóoszlopos targonca tanúsítása: ha a jelöltnek már van engedélye egy másik országból, holland bizonyítványt kaphat egy Hollandiában tartott képzési időszak után;
  • Hajlandó  EPT járművezetői képzést végezni;
  • Motivált a rakodáshoz (főleg a férfiak) és rugalmas a munkaidővel és a műszakokkal;
  • Kiváló időgazdálkodási készség, figyelemmel a részletekre;
  • Jó egészség, nincs hátprobléma;
  • Lehetőség Hollandiában tartózkodni hosszú ideig (legalább 6 hónap).
  • Nincs arc- vagy nyaktetoválás, illetve arcpiercing.

Nyelv

Jó angol nyelvtudás (minimum B1)