supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári munkás Utrecht, Hollandiában, 9,81€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 11 nap . Elérhető pozícók száma: 6/6

Holland  Ügyfelünk  A HEMA egy holland áruházlánc. A HEMA-nak 9 országban közel 800 fiókja van. Jelenleg Utrechtbe keresnek új munkatársakat. Az elosztó központ évente 4000 tengeri konténert, 700 000 raklapot és több mint 300 000 000 cikket dolgoz fel.

Feladatai a következők lesznek:

  • Komisiozas hangfelvevő rendszer segítségével. (voice picking -holland vagy angol vagy lengyel nyelven )
  • Az 1. és a 2. csarnokban óránként 120 darab termék kiválasztása/ óránként 180 termék.

Ez hosszú távú, teljes munkaidős munka, a szerződés időtartama legalább 6 hónap. A munkaidő-beosztás 2 csapat között oszlik meg : hétfőtől szombatig 6: 00-15: 00, a 2. csapat: hétfőtől péntekig 13: 00-22: 00 és vasárnap 7: 00-tól 12:00. A dolgozók szobánként 3-4 fővel osztják meg szállásukat.

A fizetést 4 hetente fizetik, mint más munkáknál, heti előleg is igényelhető (75 EUR).

  • A raktárban történő komissiózás terén szerzett tapasztalat előny lesz;
  • Képesség gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Rugalmasság a munkaidővel és a beosztással;
  • Felelősségtudat és motiváció;
  • Képesség önálló és csapatmunkára;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodás.

A 2 ember közül az egyiknek rendelkeznie kell átlagos angol nyelvtudással, B1 szinttel. Az angol nyelv szintje fontos a kölcsönös kommunikáció, a biztonság és a munkára vonatkozó utasítások miatt. Lengyelül beszélőket is szívesen látunk.