Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári dolgozó ( gyógyszerraktár) Sevenum, Hollandiában

Hollandiai partnercégünk, a Shop Apotheke, amely a piac legnagyobb e-gyógyszertára, jelenleg raktári dolgozókat keres növekvő csapatába.

Ha egy kellemes, egész évben stabil munkaterheléssel járó munkát keresel, fix szerződés lehetőségével, akkor ez a megfelelő állásajánlat neked való!

A raktári munkásként végzett napi feladataid közé tartozik majd:

  • A meglévő megrendelések ellenőrzése, szkennerrel történő felvételével, a bejövő és kimenő áruk helyes feldolgozása;
  • Orvostechnikai termékek szortírozása, csomagolása és komissiózása az ügyfelek számára;
  • Az anyagok be- és kirakodása, a raklapok vezetése a raktárban, EPT (elektromos raklapkocsi) használatával, megfelelő tapasztalattal;
  • A termékek minőségellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • Csapattagként a biztonsági előírások biztosítása;
  • A munkaterület takarítása;
  • Mindenre kiterjedő feladatok.

Ez egy hosszú távú állásajánlat. A munka két műszakban van megszervezve: Korai műszak: 6:00 – 14:00 óra és Késői műszak: 14:00 – 22:00 óra. A fizetés 290-300 € (minden levonás után) 37,5 óra alapján.

A szállások legtöbbször Németországban találhatók. Az embereknek készen kell állniuk arra, hogy kerékpárral járjanak munkába és vissza.

ballot

Juttatások

Túlóra (37,5 óra felett): 125%
Vasárnap: 150%

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Előzetes munkatapasztalat komissiózóként előnyt jelent,
  • EPT bizonyítvány előny;
  • Képes egész nap állni és járni;
  • Csapatmunkás és motivált az önálló munkavégzésre;
  • Rugalmasság a tanuláshoz és a többfeladatú munkavégzéshez;
  • Jó számítógépes és számolási készség;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angol: B1 szint