Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári dolgozó (be- és kirakodás) , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 257 nap . Elérhető pozícók száma: 0/1Fizetés: tól 11.99€/h

Munka leírása

Partnerünk, a Mainfreight globális logisztikai szolgáltató, amely irányított raktározást, valamint nemzetközi és belföldi szállítmányozást kínál. A Mainfreight Ausztráliában, Kínában, Európában, Új-Zélandon és Amerikában működő csapatával és fióktelepeivel folyamatosan bővíti globális jelenlétét.

A Mainfreight jelenleg motivált raktári dolgozókat keres csapatába! A munka fizikailag megterhelő lehet, lábon végzett munka és dobozok emelése a be- és kirakodáshoz.

Az Ön napi feladatai közé tartoznak majd:

  • a meglévő megrendelések ellenőrzése, szkennerrel történő felvételével, valamint a bejövő és kimenő áruk helyes feldolgozása;
  • az élelmiszeripari termékek szortírozása, csomagolása és komissiózása a vásárlók számára;
  • az anyagok be- és kirakodása, a raklapok vezetése a raktárban, EPT (elektromos raklapkocsi) használatával, megfelelő tapasztalattal;
  • a termékek minőségének ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka hétfőtől péntekig (8:00-17:00) szervezett. Néha előfordulhat, hogy a munkavállalókat szombati munkavégzésre kérik fel. Az embereket túlórára, hétvégére és ünnepnapokra is felkérhetik.

A raktárban a hőmérséklet a belső/külső feladatoktól függően változhat. Egyes munkaterületek hőmérséklete 6ºC körül van. A munkavállalók védőruházatot kapnak.

A raktár különböző lehetséges helyszínei: ‘s-Heerenberg, Zaltbommel és Born.

ballot

Juttatások

11,83€ +ADV 0,15€= 11,98€
(a Rituals osztályon)
06.00 - 07.00 = 135%
07.00 - 19.00 = 100%
19.00 - 00.00 - 135%
00.00 - 06.00 - 145%

accessibility

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Rugalmas munkarend és hajlandóság a munkaszüneti napokon való munkavégzésre;
  • Korábbi raktári tapasztalat előny lesz;
  • EPT bizonyítvány plusz;
  • Képes egész nap állni és járni;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzésre képes;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

language

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1