Archív

Raktári dolgozó , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 13 nap . Elérhető pozícók száma: 0/10Fizetés: tól 10.75€/h

Arvato ügyfelünk Hollandiában, a legnagyobb logisztikai cégek között keres új munkatársakat, akikmotiváltak különböző logisztikai munkakörökben dolgozni. Ön egy raktárban fog dolgozni, ahol számos elektronikai és gyógyszeripari cikket tárolnak.
AzArvato raktári dolgozói a következő feladatokat fogják ellátni:
  • Beérkező készletek és anyagok átvétele és feldolgozása, raklapok be- és kirakodásával;
  • A megrendelések komissiózása és csomagolása, az ügyfelek listája alapján, a raktárkészletből, szkenner vagy táblázat segítségével;
  • Az áru dobozolása és csomagolása a vonatkozó eljárások és szabványok szerint, valamint az összes megrendelés előkészítése a szállításhoz, a megrendelések elhelyezése a kiszállítási területen;
  • Az áruk címkézése és raktározása méret, forma és típus szerint;
  • Az áruk minőségellenőrzése, az összes sérült vagy sérült árucikk kezelése;
  • A biztonsági előírások betartása a gépek használata során;
  • A munkaterület tisztán és rendben tartása.
Ez egy hosszú távú állásajánlat.Reggeli és esti műszakok vannak, és az időpontok hetente változnak. Rugalmasnak kell lenned, hogy a vállalat igényeitől függően bármelyik műszakban dolgozhass.

Rugalmasnak kell lennie a munkarendnek megfelelően, mivel előfordulhat, hogy túlórára, hétvégére és ünnepnapokra is szükség lesz.

A vállalat heti 40 órás munkavégzést garantál.

Az ügynökség igényeitől függően különböző helyszíneken lehetséges: Heijen, Oostrum, Amszterdam.
ballot

Juttatások

19.00h után: 35%
00:00 óra után 6:00 óráig: 45%
6:00-7:00h 35%
szombat: +50%
vas: +100%
+100% juttatás hivatalos állami ünnepnapokon.
40 óra/hét felett: 25%

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A raktári munkában szerzett tapasztalat nem kötelező, de előny;
  • Csapatjátékos és képes önállóan dolgozni;
  • Jó szervezési és időgazdálkodási készség;
  • Nagyszerű interperszonális és kommunikációs készségek;
  • Problémamegoldó;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) hollandiai tartózkodásra való képesség.

Angol nyelvtudás: B1 Az ügynökség érkezéskor esetleg tesztelni fogja az angol nyelvtudását.