Archív

Raktári dolgozó , Hollandiában

Holland partnerünk, aki régóta ismeri a logisztikai disztribúciót, jelenleg tapasztalt raktári dolgozókat keres csapatába.

Az Ön fő feladatai a következők lesznek:

  • A meglévő megrendelések ellenőrzése, kézi szkennerrel történő felvételével, a bejövő és kimenő áruk helyes feldolgozása;
  • Rendelések komissiózása angol nyelvű hangos komissiózó rendszerrel;
  • Elektronikai berendezések szortírozása, (újra)csomagolása, címkézése és komissiózása, valamint a megrendelések lezárása a vásárlók számára;
  • Anyagok be- és kirakodása, raklapok vezetése a raktárban, EPT-vel;
  • Termékek minőségellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • Csapattagként a biztonsági előírások biztosítása;
  • A munkaterület takarítása.

A raktárban a hőmérséklet a belső/külső feladatoktól függően változhat. A dolgozók védőruházatot kapnak.

A munkanapok változóak és váltakoznak hétfőtől vasárnapig, beleértve a hétvégéket és az ünnepnapokat is.A műszak a munka végeztével ér véget, mivel az emberek a célokért dolgoznak. Előfordulhat, hogy az embereket túlórára kérik fel. A műszakok 06:00 vagy 15:00 órakor kezdődnek.

A vállalat igényeitől függően bármelyik rendelkezésre álló helyszínre felvehetők a jelentkezők (Etten-Leur, Tilburg, Amszterdam).

Ez egy hosszú távú állásajánlat.

ballot

Juttatások

Juttatások 40 óra/hét felett:
H-Szo: 18:00-00:00- 120%
H-P: 00:00-6:00 - 140%
Vasárnap: 00:00-műszak vége - 150%
Munkaszüneti napok: 00:00-műszak vége- 200%

Készségek

  • Az állásra angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A komissiózásban és EPT vezetésben szerzett tapasztalat kötelező;
  • Erős, egészséges és rugalmas a nehéz emelések elviseléséhez;
  • Képes egész nap állni és járni;
  • Csapatmunkás és motivált az önálló munkavégzésre;
  • Tanulási és többfeladatú munkavégzésre való rugalmasság;
  • Komoly és a munka iránt elkötelezett;
  • Nagyon jó angol nyelvtudás az angol hangszedő rendszerrel való munkavégzéshez;
  • Alapvető számítógépes ismeretek;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Kommunikációs angol B1 szint