Archív

Raktári dolgozó Venlo, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 144 nap . Elérhető pozícók száma: 5/6Fizetés: tól 11.92€/h

Munka leírása

A Blackmann vezető logisztikai partner, amely számos ügyfelet szolgál ki, a gyorsan növekvő, első online kiskereskedelmi márkáktól a jól bejáratott nemzetközi szereplőkig, különösen a divatiparban, valamint az életmód- és szórakoztatóelektronikai iparban.

A vállalat raktári dolgozókat keres csapatába!

Napi feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • a meglévő rendelések ellenőrzése, szkennerrel történő felvételével, valamint a beérkező és kimenő áruk helyes feldolgozása;
  • élelmiszeripari termékek szortírozása, csomagolása és komissiózása a vásárlók számára;
  • a termékek minőségének ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka két műszakban van megszervezve. Az ügynökség a képességeidtől függően a különböző részlegek egyikébe helyezi el. A párok szétválhatnak, hogy különböző osztályokon/műszakokban dolgozzanak.

A vállalat biztosítja a szükséges munkaeszközöket és a képzést! Pólóban vagy könnyű pulóverben dolgozhatsz. A raktárban nincs hideg vagy meleg.

ballot

Juttatások

11,16 euró + AMT órák: 0,76 euró = 11,92 € bruttó óránként.

17.00 - 00.00 - 107,50%
Szombat - 125%
Vasárnap vagy ünnepnapokon - 150%
Túlórák (40 óra felett) - 125%

accessibility

Készségek

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Előzetes tapasztalat komissiózóként előny;
  • Készen áll a fizikai munkára, lábon végzett munkára, dobozok emelésére;
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó számítógépes ismeretek, képes gyorsan tanulni;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Hajlandóság a kerékpáros ingázásra;
  • Motiváció arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon és dolgozzon.

language

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1