ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári dolgozó Heijen, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 4 nap . Elérhető pozícók száma: 1/4Fizetés: tól 11.1€/h

Az egyik legnagyobb logisztikai vállalat, az Arvato új munkatársakat keres, akik motiváltak a különböző logisztikával kapcsolatos munkakörök betöltésére. Egy olyan raktárban fogs dolgozni, ahol számos elektronikai és gyógyszeripari cikket tárolnak.

A raktárban meleg van, kellemes munkakörnyezet. Csoportokat és párokat is szívesen látunk!

A következő feladatokért leszel felelős:

  • Beérkező készletek és anyagok átvétele és feldolgozása, raklapok (ki)rakodásával, esetenként EPT jármű vezetésével;
  • Rendelések komissiózása és csomagolása, listák alapján, raktárról, szkenner vagy táblázat segítségével;
  • Az áruk címkézése és raktározása méret, forma és típus szerint;
  • Az áruk minőségének ellenőrzése a szervezeti szabványok betartásával és jelentések a műszakvezetőnek
  • A biztonságos és tiszta munkakörnyezet, valamint a szállítási ellátási terület megőrzése a polcok, a raklapok és a munkaállomások rendben tartásával;
  • Hozzájárulás a csapatmunkához a kapcsolódó eredmények elérésével, szükség szerint;
  • Egyéb feladatok.

Ez egy hosszú távú állásajánlat. A munkarendnek megfelelően rugalmasnak kell lennie, mivel előfordulhat, hogy túlórára, vagy hétvégi és ünnepnapi munkára is szükség lesz. A vállalat heti 40 órás munkavégzést garantál.

A jelentkezőknek a bemutatkozás napján a helyszínen angol nyelvvizsgát kell tenniük.

A szálláshelyek legtöbbször Németországban találhatók

ballot

Juttatások

19.00-00.00: 35%
00.00-06.00: 45%
06.00-07.00: 35%

Készségek

  • Raktárban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Rugalmasság a munkaidő/műszakok szerint;
  • Kiváló szem-kéz koordináció, figyelem a részletekre;
  • Egészséges és erős a nehéz anyagok vezetéséhez/kezeléséhez;
  • Motivált csapatjátékos és önállóan dolgozó, jó szervezési és időgazdálkodási készséggel;
  • Nagyszerű interperszonális és kommunikációs készségek;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) hollandiai munkavégzésre való hajlandóság.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).