Archív

Rakodó (bruttó 1570,20 EUR) Veghel, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 11 nap . Elérhető pozícók száma: 4/4

Partnerügynökségünk rakodókat/kirakodókat keres a Goossens cég csapatába, amely több mint 60 éves múltra tekint vissza. A Benelux-szigeteken és azon túl is a legnagyobb minőségi bútorok beszállítójává nőtte ki magát. A Goossens Design teljes belső teret hoz létre az ügyfél elképzelésének stílusában.

Ha fizikailag alkalmas és motivált a munkához és a nehéz emeléshez, ez a munka a megfelelő választás az Ön számára!

Rakodóként a feladatai a következők lehetnek:

  • Ellenőrizze a meglévő rendeléseket, megfelelően dolgozza fel a bejövő és kimenő árukat;
  • Berendezések és lezárási megrendelések rendezése, (újra) csomagolása, címkézése és kiválasztása az ügyfelek számára;
  • Csomagok be- és kirakása teherautókból;
  • A termékek minőségellenőrzése, a műszakfelügyelő tájékoztatása minden termékhibáról;
  • Biztosítsa a biztonsági előírásokat csapattagként;
  • Tisztítsa meg a munkaterületet.

A reggeli műszakban a munka a dobozos teherautók kirakodásából, egymásra rakásából, takarításból és csomagolásból áll. A délutáni műszakban a dobozos teherautókat kézi szkennerrel és listával töltik fel. A betöltési eljárás a csomagok beolvasásából és ellenőrzéséből, a betöltésből és a rögzítésből áll.

Ez fizikailag megterhelő munka. A szerződés kezdetben 6 hónapos, esetleges meghosszabbítással. A jelentkezőknek rugalmasnak kell lenniük a munkarend, a túlóra és a hétvégi munkavégzés tekintetében.

4 hét alatt 160 garantált órája van, és bruttó 1570,20 EUR -t keres.

A fizetést 4 hetente folyósítják, a fizetések között heti 75 EUR/hét előleget kérhet (később ezt levonják a fizetésből).

Készségek

  • Fizikailag egészséges a rakodási munkához - napi 8 óra;
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent;
  • Raktári munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Barátságos és nyitott arra, hogy 3-4 fős szobákban lakjon;
  • Motivált a hosszú távú munkára, a szerződés 6 hónapra szól;
  • Képes betartani a munkavédelmi szabályokat és az ügynökség elhelyezési szabályait.

A jó angol nyelvtudás fontos a munkautasítások miatt (minimum A2). Amennyiben a csoportból egy ember beszél A2 szinten, a csoport többi tagjának elegendő az A1 szintű angol nyelvtudás.