Archív

Postai raktári dolgozó , Hollandiában

A PostNL, Hollandia legnagyobb postai raktára jelenleg raktári dolgozókat keres, akik postai és csomagrakodóként tudnak tevékenykedni. A raktári környezetben a postai küldemények szortírozása lesz a feladatod, hogy az ügyfelek időben megkapják a küldeményeket.Ez a munkakör mostantól nyitott férfi és női jelöltek számára egyaránt. A nők a levélválogató osztályon dolgoznak, könnyebb feladatokat végezve.
A fő feladatok közé tartoznak:
  • A konténerekben érkező csomagok és különféle csomagok be- és kirakodása világszerte;
  • A műszak végén a járművek kirakodása és a kézbesíthetetlen küldemények megfelelő iktatása;
  • Nedves, romlott vagy törött csomagok javítása.
  • A postai küldemények felcímkézése és beillesztése a tálcákba és rekeszekbe;
  • Levelek és csomagok betáplálása az automatizált válogatógépekbe;
  • A postai küldemények válogatása és rendszerezése a későbbi kézbesítéshez;
  • A szortírozott postai küldemények és csomagok kézbesítőknek történő továbbítása;
  • A postai küldemények és csomagok ellenőrzésére szolgáló számítógépes szkennelőberendezések működtetése;
  • Gépek kezelése a postai küldemények és nagyméretű dobozok mozgatásához a szétosztáshoz;
  • Szükség esetén javítja a gépeket;
  • A munkaterületek és a teherautók takarítása és söprése, ahol a munkát nem rendszeres takarító végzi.
Összességében felkérhetik a kézi postai feldolgozásra és a levélválogató gépek működtetésére. A tömeges küldeményeket földrajzi és postai típusok szerint is szétválogatja, és olyan tételeket hoz létre, amelyek a válogatási és kézbesítési folyamat következő célállomására továbbhaladnak.
A munkanapok változhatnak. Fel kell készülnie a heti váltott műszakokra, mivel a munkatúlterheltségtől függően szükség lehet éjszakai műszakban, hétvégén és ünnepnapokon is dolgozni.
Az ügynökség igényeitől függően különböző helyszíneken lehetséges (Nieuwegein, Zaltbommel).
Ez egy hosszú távú lehetőség, amely lehetővé teszi, hogy karrierjét fejlessze, miközben értékes tapasztalatokat szerezhet.
ballot

Juttatások

22:00-24:00: 120%
00:00-6:00: 130%
Szombat: 140%
Vasárnap 200%

  • A COVID-19 időszak alatti biztonsági intézkedések érdekében az érkezés előtt angol nyelvű önéletrajzot kell készíteni. Az önéletrajznak tartalmaznia kell a helyes e-mail címet és telefonszámot, valamint a helyes hazai címet az egészségbiztosítás céljából.
  • Motivált, csapatszellemmel rendelkező emberek, akik a postai küldemények szortírozására alkalmasak;
  • Állóképesség egy teljes műszakon keresztül, és elég erősek ahhoz, hogy 0,5 kg-tól 15 kg-ig terjedő súlyú csomagokat emeljenek ki a konténerekből;
  • EPT- vagy targoncavezetői tapasztalat (nem kötelező, de előny);
  • Vezetői engedély - B kategóriás jogosítvány előny;
  • Hollandiában való tartózkodásra való képesség (legalább 6 hónap).

Nyelv

Erős angol nyelvtudás (B1)