Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK
language
ANGOL NEM SZÜKSÉGES

Mezőgazdasági munkások Panningen, Hollandiában

A Fortaplant hollandiai ügyfelünk a fiatal zöldségnövények termesztésére, valamint a bogyós gyümölcsok gyökerezésére és vágására specializálódott. Virágot is termesztenek az európai üzletláncok számára .A cég Üvegházi dolgozókat keres.

Feladatai a következők lehetnek:

  • A munkavégzés a munkahelyen érvényes utasításoknak megfelelően;
  • Különböző növények palántáinak gondozása az évszaktól függően;
  • A munka elvégzése az utasításoknak megfelelően;
  • A munkaterület tisztán tartása
  • Aprólékos és körültekintő a növényekkel való munka
  • Virágnövények, paradicsom növények, muskátli, bors, zöldségpalánták: gondozása ,vágása és magvetése.
  • Az asztalok magassága 1,20 méter. Az alkalmazottak többsége a növények gondozásában dolgozik. De van egy logisztikai részleg is, ahol megrendelések gyűjtésével foglalkozik, amelyeket 95% -ban helyesen kell teljesíteni. Egyszerű munka, de nagyobb felelősséggel.

Lelkes és munkára kész munkatársakat keresünk, ne feledje, hogy ez egy fizikailag megterhelő munka, legyen kész a magasabb hőmérsékletre a munkakörnyezetben. A  jelölteknek erőseknek és egészségeseknek kell lenniük.Az első munkanapon az új alkalmazottaknak 10 perccel korábban kell megérkezniük, ez idő alatt utasításokat és információkat  kapnak a munkahelyen.

Ha van tapasztalata a kertészetben, akkor ez a megfelelő munka az Ön számára!

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges, amely a tapasztalatokról tartalmaz információt;
  • A mezőgazdaságban és a kertészetben szerzett tapasztalat plusz;
  • Motiváció a kertészeti munkára;
  • Rugalmasság a munkaidő tekintetében;
  • Egészséges és képes állni , és térdelni egész nap;
  • Csapatjátékos, képes gyors ütemben dolgozni és képes önállóan is dolgozni;
  • A biztonsági előírások betartása;

Nyelv

Jó angol nyelvtudásra van szükség, minimum B1.