Archív

Megrendelő és EPT sofőr Woerden, Hollandiában

Ügyfelünk Hollandiában A G-Snel logisztikai szolgáltató Woerdenben szolgáltatásokat nyújt az elosztás, raktározás, kereszt-dokkolás és konténerkezelés területén. Munkatársaikat és eszközeiket különböző típusú ügyfelek számára alkalmazzák, és minden évszakhoz alkalmazkodnak. Van egy professzionális automatizálási rendszerük, amely lehetővé teszi az ügyfél számára, hogy valós időben kövesse nyomon az árukat az interneten keresztül.

A fő feladatai a következők lesznek:
  • Termékek gyűjtése;
  • A megrendelések pontos összeálítása és a termékek elhelyezése a megfelelő helyeken, amelyeket azután a vevő igényeinek megfelelően elküldenek;
  • A bejövő termékek feldolgozása szkenner segítségével;
  • Jelentse az összes termékbeli eltérést vagy minőségi problémát a felügyeletnek, beleértve a sérült terméket, a hibás üzletszámot, a felszereléssel kapcsolatos problémákat stb .;
Az EPT és / vagy targonca vezetésével a következő feladatokat kell végrehajtania:
Különböző cikkek rakodása és forgalmazása raklapokról a raktár különböző helyein

Ez egy hosszú távú állásajánlat, heti 38 óra garantált. a munka 6: 00-tól 15: 00-ig zajlik.De a jelentkezőnek rugalmasnak kell lennie a munkaidővel.

Készségek

  • Angol önéletrajzra van szükség a jelentkezéshez;
  • Legalább hat hónapos tapasztalat  komissiózóként és az EPT vezetésében.
  • Jó tanulási készség és gyors reakció;
  • Csapatmunka és proaktivitás az önálló munkavégzéshez;
  • Arcmaszkok kötelező használata a munkahelyen közegészségügyi okokból (covid-19);
  • Hoszú távú munkát keres Hollandiában (minimum 6 hónap).

Nyelv

Haladó angol nyelvtudás, mínimun B1.