Archív

Konyhai felület előkészítő s-Heerenberg/Beuningen, Hollandiában, 13,32€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 34 nap . Elérhető pozícók száma: 1/2

A Topline konyhai és fürdőszobai felületek szállítója, és jelenleg rugalmas gyártó munkásokat keres.

Fő feladatai a következők lesznek

  • kivágja a kész konyhai felületeket a számítások szerint (hogy elférjen a mosdó, tűzhely …)
  • tisztítsa meg és készítse elő a felületet;
  • speciális berendezések felszerelése konyhai vagy fürdőszobai felületekre az ügyfél specifikációi szerint;
  • Minőségellenőrzés, és jelentse a műszakvezetőnek a berendezések esetleges hibájit;
  • Egyéb szükséges feladatok.

A Munkahely egy műhely, ahol egyedi készítésű konyhai szetteket készít el a telepítéshez. Az alapok már előre elkészültek. Képzést fog kapni az egyszerű gépek kezeléséről.

Hetente tájékoztatják Önt a műszakokról. A túlóra lehetőség a napi munkafolyamattól függ.

Teljes munkaidős és hosszú távú állásajánlat.

Készségek

  • Angol önéletrajzra van szükség a jelentkezéshez;
  • A hasonló gyártási tapasztalat plusz;
  • Képes különféle szerszámok és gépek kezelésére;
  • Képes a szóbeli vagy írásbeli utasítások (rajzok stb.) olvasására és megértésére;
  • Alapvető matematikai számítások;
  • Rugalmas;
  • Motivált és komoly jelölt;
  • Elérhetőség hosszú távú külföldi tartózkodáshoz.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (B2 szint)