komissiózó (termelési helyszín) 's-Heerenberg, Hollandiában, 11,96€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 7 nap . Elérhető pozícók száma: 1/5

Partnerünk, az SPS 1975-ös alapítása óta a festékrendszerek, falfestékek és dekoratív vakolatok egyik vezető gyártójává és szállítójává vált. A vállalat jelenleg komissiózókat keres termelési csapatába.

Ha motivált és felelősségteljes egyén vagy, aki stabil állást keres a gyártóiparban, akkor ez lehet a megfelelő ajánlat számodra!

A termelési telephelyen komissiózóként az Ön napi feladatai közé tartozik majd:

  • A megrendelések összegyűjtése kézi szkenner segítségével;
  • Szükség esetén emberes teherautó vezetése;
  • A megrendelések szállításra kész állapotba hozása;
  • A biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • Egyéb kapcsolódó termelési feladatok is kérhetők.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat heti 40 órában (esetleges túlórával). A munka két műszakban (7:00-16:00 és 10:00-19:00) van megszervezve. Az órabér 11,96€ + pótlékok.

A gyárban zajos lehet, de fülvédőt és biztonsági cipőt a munkáltató biztosít. Nagyon szűk folyosóra (Man-Up – K-Truck) kap kiképzést, ezért fontos, hogy ne legyen tériszonya.

ballot

Juttatások

18:00 után: 50%
Szombat 6:00 után: 75%
Vasárnap: 200%
Ünnepnapokon 300%
Túlóra 40 óra/hét után: 50%
Szabadságpénz: 8,33%

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Hasonló munkatapasztalat előnyt jelent;
  • Fizikailag egészséges és erős, egész napos gyalogos munkára felkészülve;
  • Rugalmas a túlórákkal és a munkafeladatokkal szemben;
  • Motivált, komolyan gondolkodó munkavállalók;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Nem fél a magasságtól (Man-Up - K-Truck);
  • Több mint 6 hónapos hollandiai tartózkodásra képes.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).