Archív

komissiózó munkatárs EPT tapasztalattal (hideg környezetben) Nijmegen, Hollandiában

Partnerünk, aChefs Culinar 2011 óta tevékenykedik Hollandiában. A cég a professzionális konyha teljes csomagját kínálja. A holland piacon jól ismert A-márkákból álló, kiváló minőségű élelmiszer-, non-food és friss termékek kínálatát szállítja.

Chefs Culinar jelenleg tapasztalt komissiózókat keres csapatába! A munka hűtőszekrényben (+2/5 fok) és heti egy nap fagyasztóban (-22 fok) történik.

A napi feladatai közé tartozik majd:

  • Rendelések, élelmiszerek és nem élelmiszeripari termékek összegyűjtése a raktárban, elektronikus gyűjtőkocsik és kézi szkenner, EPT használatával;
  • a megfelelő termékek és a megfelelő mennyiségek önálló begyűjtésének biztosítása;
  • értesíti a felettesét, ha az adott termék már nem áll rendelkezésre a polcon;
  • 10/12 kg-os sültkrumplis dobozokat és majonézes vödröket emel (egy rendelésen belül 20 darab is lehet);
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • egyéb kapcsolódó raktári feladatok is kérhetők.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A munka 9:00-18:00 közötti műszakban történik. A vállalat alapképzést és munkaeszközöket biztosít.

vállalatnál eltöltött 1-1,5 hónapos munkaviszony és a szükséges készségek elsajátítása után lehetőség van meleg részlegben (+18) dolgozni.

munka fizikailag megterhelő lehet, lábmunkával és dobozok emelésével.

ballot

Juttatások

A 0,44 €/óra hideg miatti pótlék már benne van az óradíjban.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Korábbi tapasztalat komissiózóként elengedhetetlen;
  • Készen áll a fizikai munkára, lábmunkára, dobozok emelésére;
  • EPT bizonyítvány és tapasztalat előnyt jelent;
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Kész hideg környezetben dolgozni;
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1