Karosszéria lakatos (heti nettó 520 € és 540 € között) Arnhem / Lichtenvoorde / Amsterdam / Nieuwegein, Hollandiában, 13,28€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 12 nap . Elérhető pozícók száma: 7/8

Holland ügyfelünk egy logisztikai, disztribúciós és értékesítő vállalat az autóiparban. Jelenleg a karosszéria lakatosokat keresnek.

Ha van tapasztalatod karosszéria lakatosként, ez a megfelelő munka a számodra!

Feladataid a következők lehetnek:

  • Az karosszéria apró sérüléseinek kijavítása;
  • Önálló és csapatmunka;
  • Az autó előkészítése fényezésre;
  • Szükség esetén fényezés;

Ez egy hosszútávú, teljes munkaidős ajánlat, heti 38 óra, 5 nap egy héten. A munkát egy műszakban végzik, várják a jelentkezőket, akik tapasztalattal rendelkeznek. Barátságos környezetben dolgoznak, és  képzést biztosítanak.

A technikai személyzet számára a szállás egyágyas szobában biztosítot, a költség a heti munkaórák függvényében legfeljebb 145 EUR/hét (ha kevesebbet dolgozik, kevesebbet fizet a szállásért). A fizetés nettó 520 és 540 euró között van (a pozíciótól függően) , heti 38 munkaóránként.

A szállás teljesen felszerelt, és akár 30 perc alatt elérhető autóval a vállalattól.

Készségek

  • A pályázathoz angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Az autók karosszériájának javításában szerzett tapasztalat elengedhetetlen;
  • Előnyt jelent a fényezéssel kapcsolatos tapasztalat és egyéb szerelői ismeretek;
  • Képesség önálló és csapatmunkára;
  • Készen áll a pontos munkavégzésre gyors ütemű környezetben;
  • Hosszútávú munkát keres Hollandiában

Nyelv

Angol nyelvtudás minimum B1 szint.