Archív

Hagymagyári munkás Dinteloord, Hollandiában

Hollandiai partnerünk hagymagyári munkásokat keres a csapatba! A vállalat minőségi, saját tervezésű és fejlesztésű termékeket szállít, amelyeket a legújabb fenntartható termelési módszerekkel állítanak elő.

Ha Ön motivált egyéniség és stabil munkát keres a termelésben, akkor ez a megfelelő ajánlat az Ön számára!A munka igényes, mivel a gyárban erős hagymaszag terjeng.

A napi feladatai közé tartozik majd:

  • Hagymahámozás, a gépi hámozott hagymák ellenőrzése;
  • a hagymavágási folyamat ellenőrzése és követése;
  • a termékek csomagolása és címkézése;
  • a munkaterületed tisztán és rendben tartása;
  • az élelmiszerbiztonsági és higiéniai irányelvek betartása;
  • különböző feladatok az osztálytól függően.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A munka különböző műszakokbanés beosztásban (beleértve a hétvégéket is) van megszervezve. Körülbelül heti 40 munkaóra + esetleges túlóra.

Védő munkaruházatot és alapképzést biztosítunk. A cég tanácsa, hogy a munkaruha alatt viselhető meleg pulóvert/ Thermo ruházatot vigyen magával!

Hosszú nadrágot, zárt cipőt kell viselni, és az élelmiszer-előállításban ékszer vagy műköröm/műköröm nem megengedett!

ballot

Juttatások

Hétfőtől péntekig 00:00 és 06:00 között = 40%
Hétfőtől péntekig 06:00 és 19:00 között = 0%
Hétfőtől péntekig 19:00 és 23:00 között = 25%
Hétfőtől péntekig 23:00-tól 00:00-ig = 40%

Szombat 00:00 és 06:00 között = 40 %.
Szombat 06:00 és 15:00 között= 0%
Szombat 19:00 és 23:00 között = 25 %.
Szombat 23:00 és 00:00 között = 100%

Vasárnap 00:00 és 23:00 között = 100 %.
Vasárnap 23:00 és 00:00 között= 40%

Heti 38 óra felett juttatás 135%
Nyaralás = 200%
Ünnepnap és vasárnap= 300%

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A gyártási tapasztalat előnyt jelent;
  • Fizikailag egészséges és erős, készüljön fel a fizikai munkára;
  • Képes gyors tempójú környezetben, precíz és pontos munkavégzésre;
  • Képes elviselni a hagymaszagot és a friss hőmérsékletet;
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztás és a feladatok tekintetében;
  • Képes a higiéniai szabályok betartására;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angol tudás: A2