ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Gyártási munkás Maastricht, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 3 nap . Elérhető pozícók száma: 3/3Salary: from 10.78€/h

Partnerünk, a Mora jelenleg termelési dolgozókat keres Maastrichti csapatába! A Mora egy családi vállalkozás, amely hentesüzletként indult, és mára a régió egyik legnagyobb snack gyártójává nőtte ki magát.

Termelői csapattagként te tartod szemmel a gyártósorokat, és te felelsz a snackek megfelelő módon történő előállításáért!

A napi feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • a termékek minőségének biztosítása;
  • a húsok kicsomagolása, előkészítése és főzése;
  • raguk elkészítése különböző receptek szerint;
  • a gyártósorok beállítása, működtetése és átalakítása;
  • a meghibásodások elhárítása és kisebb karbantartási tevékenységek elvégzése;
  • a munkaterület tisztán és rendben tartása;
  • az élelmiszerbiztonsági és higiéniai irányelvek betartása.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat, határozott idejű szerződés lehetőségével. A munka 3 műszakban szerveződik (1. nap mindig az esti műszak. Az 1. hét a tervezés szerint Mora. A második héttől műszakokban: 2 nap korai műszak – 2 nap késői műszak – 2 nap éjszakai műszak. 4 szabadnap).

A cég biztosítja az alapképzést és a munkaeszközöket.Hosszú nadrágot, zárt cipőt kell viselni, és az élelmiszer-előállításban nem megengedett az ékszerek és a műköröm/szempillák használata!

ballot

Juttatások

Hétfő - péntek :
00:00 - 06:00 35% extra
18:00 - 00:00 33% extra
Szombat 135% extra
Vasárnap 200% extra

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Előnyt jelent a gyártási tapasztalat;
  • Rugalmas munkaidő-beosztás és hajlandóság a munkaszüneti napokon való munkavégzésre;
  • A higiéniai szabályok betartására való képesség;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzésre képes;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Angol nyelvtudás: A2