Archív

Gyártási munkás Nieuwkuijk, Hollandiában

A Global Co-packing több mint 15 éves tapasztalattal rendelkező, diófélékre, aszalt gyümölcsökre és trópusi gyümölcsökre szakosodott csomagoló cég. Kiterjedt gépparkot üzemeltetnek több mint 15 különböző csomagolósorral.

Partnerünk jelenleg termelési dolgozókat keres Nieuwkuijk-i csapatukba!

Ebben a pozícióban a következő feladatokért leszel felelős:

  • Élelmiszerek és nem élelmiszeripari termékek válogatása és csomagolása;
  • Alapvető minőségi és vizsgálati ellenőrzések elvégzése;
  • Matricák felragasztása a csomagolásokra;
  • Gyors munkatempót igénylő gyártósoron való munkavégzés;
  • Egyéb kapcsolódó feladatok.

A kezdő fizetés bruttó 13,27 €/óra + napi 7,50 € bónusz.

Heti két este és minden második szombaton túlórázni lehet kérésre.

A vállalat biztosítja a munkaruhát. A munkakör betöltéséhez acélbetétes biztonsági cipő szükséges. A munkavállalók vagy megvásárolhatják az ügynökségtől, vagy hozhatják a sajátjukat.

ballot

Juttatások

Ebben a pozícióban további:

- Heti 40 óra feletti munkavégzésért 10%;
- 25%, ha egy hónapban több mint 40 túlórát teljesít.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Előnyös a termelésben szerzett korábbi tapasztalat;
  • Rugalmasság és rugalmasság;
  • Gyors és kemény munkavégzésre való képesség;
  • Tisztaság és a részletekre való odafigyelés;
  • Hajlandóság több nemzetiséggel együtt élni és dolgozni;
  • Elérhető, hogy hosszabb ideig Hollandiában maradjon.

Nyelv

Minimum A2 szint angolból.