ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Gyári munkás Rijen, Hollandiában, 10,58€ -től órára

Nyitott pozíció 3 nap számára. Elérhető pozícók száma: 4/6

A Hollandiában található Sodastream szódávízgyár munkásokat keres előzetes gyártási tapasztalattal.
Ebben a gyárban öt különböző osztály található: VAL, Válogatás, Kitöltés, Minőség és Logisztika.
A következő feladatokért felel majd, mivel szükség lehet arra, hogy különféle osztályokban kell dolgoznia, ahogyan azt a felettese utasította:
  • Rendezés – itt  válogatják és megtöltik a palackokat CO2-val;
  • Töltés – az előző osztály folyamatának folytatása, az alkalmazottaknak fel kell töltenie a palackokat, amelyek CO2-t tartalmaznak;
  • Minőség – miután a gyártási rész nagy részét elkészítettük, a termékeket teszteljük, és minden  hibát jelenteni kell a csapatvezetőknek.
  • Logisztika – A megrendeléseket az ügyfelek igényei szerint válogatják ki, és elkészítik szálításra;
  • VAL – Az  termékeket elkészítik  kiszállításra és szállítják.
Egyéb feladatok:
  • A gyártási folymatok karbantartása és hibaelhárítása;
  • Végezzen megelőző és javító karbantartást minden berendezésen;
  • A munkaterületet tartsa tisztán és rendezetten.

Készen kell állnia arra, hogy rendes két műszakban dolgozzon, reggel 07:00 órától és délután 15:30 óratól. Az új szezon igényei miatt a válogató osztály azonban 3 műszakban dolgozik, tehát arra számíthat, hogy éjszakai műszakban is fog dolgozni.

A munkavállalóknak ajánlott füldugót viselni a gépek zaja miatt ebben a gyárban.
Ez hosszú távú munka.

Készségek

  • Részletes angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A teljes munkaidős munkákban, a gyártásban vagy az összeszerelésben (legalább 2 év) előzetes tapasztalat szükséges;
  • Jártas olyan munkákban, amelyek folyamatos szem-kéz koordinációt igényelnek;
  • Fizikai erő a nehéz emelő feladatokhoz,( a dobozok kb. 22 kg );
  • Rugalmasság ;
  • Képesség csapattagként dolgozni;
  • Az összes munkát a biztonsági eljárásoknak megfelelően végzi;
  • Hoszútávú munkát keres Hollandiában(legalább 6 hónap).

A jó angol kommunikációs készség kötelező (minimum B1 szint)