Archív

Forklift driver Barendrecht, Hollandiában

A Hollander logisztikai szolgáltató a friss és hűtött termékek tárolására, kezelésére és elosztására. Hollandia-szerte szupermarketeknek szállítanak. A Hollander gondoskodik a gyártóktól és az átrakó központoktól érkező rakományok kondicionált szállításáról.

Ha rendelkezik a szükséges tapasztalattal és targoncavezetői bizonyítvánnyal, akkor ez a megfelelő pozíció az Ön számára!

A targonca vezetésével a következő feladatokat kell elvégeznie:

  • A targonca vagy emelőplatform biztonságos működtetése a termékek/raklapok és alkatrészek tolása, emelése, halmozása vagy mozgatása érdekében;
  • Szállítások mozgatása a friss részlegen belül
  • A targonca jó állapotának biztosítása, és a gépekkel vagy a termeléssel kapcsolatos rendellenességek jelentése a feletteseknek;
  • A biztonsági és higiéniai előírások betartása, a munkaterület és a berendezések tisztán és rendben tartása;
  • Szükség esetén a munkakör jellegéhez kapcsolódó egyéb feladatok és felelősségi körök ideiglenes vagy állandó jelleggel kijelölhetők.
  • Különböző cikkek raklapokról történő be- és kirakodása a raktár különböző pontjain.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munkanapok hétfőtől szombatig tartanak, heti 2 váltott műszakban. A reggeli műszak 05:00-tól 11:00-ig, a délutáni műszak 19:00-tól 03:00-ig tart. A munkavállalóknak rugalmasan kell tudniuk dolgozni a műszakokban, beleértve a hétvégéket, ünnepnapokat és túlórákat is.

A raktáron belül a hőmérséklet változhat, attól függően, hogy a termékek hol vannak egymásra pakolva. A friss termékekkel való munka miatt a hőmérséklet körülbelül +3°C fok.

ballot

Juttatások

38 munkaóra felett +35% az összes munkaórára.
06.00-19.00 normál órabér.
19.00-23.00 +25%23.00-06.00 +40%

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A friss részlegben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Tapasztalat és targoncás bizonyítvány szükséges;
  • Jó tanulási készség és gyors reakciókészség;
  • Csapatmunka és proaktivitás az önálló munkavégzéshez;
  • Közegészségügyi okokból kötelező arcvédő maszk használata a munkahelyen (covid-19);
  • Rugalmasság, ha kérik, hogy más feladatokat is végezzen, amelyek nem csak targoncavezetésből állhatnak;
  • Hollandiában való tartózkodásra való képesség (legalább 6 hónap).

Nyelv

B1 szintű angol vagy A2-B1 szintű holland nyelvtudás