Építőipari-gépszerelő (Heti 410-470 € nettó) Oisterwijk, Hollandiában, 13,37€ -től 14,00€ -ig órára

Nyitott pozíció 12 nap számára. Elérhető pozícók száma: 2/3

A TOBROCO-GIANT  logisztikai gépeket és tartozékokat gyárt. A társaság jelenleg Szerelő mechanikust keres, hogy lelkes csapatának segítsen kielégíteni az ügyfelek növekvő igényeit.

Szerelő mechanikusként Ön a gyártás hajtóereje. Egy csapat tagja lesz, amelynek feladata a félkész és késztermékek összeszerelése a szükséges előírások szerint, különféle szerszámok használatával. Felkérhetik Önt, hogy dolgozzon a fő gyártósoron is.

Egyéb feladatok:

  • Jelentést kell tenni az összeszerelési folyamat eltéréseiről, valamint a felhasznált anyagok és eszközök minőségéről;
  • Leltár fenntartásaa munkaállomásokon;
  • Használja a PIP rendszert – A munkavállalóknak képesnek kell lenniük az eljárások elektronikus regisztrálására.

A próbaidőszak után, amikor elkezd egyedül dolgozni, örömmel fogadjuk a hozzájárulást a termék összeszerelésének további optimalizálásához.

Két műszakban fog dolgozni.  A túlóra is  lehetséges.

A munkákat 2 műszakban, heti ütemezés szerint végzik. A túlóra lehetőség a napi munkafolyamattól függ.

A társaság Skype interjút tart a fizetése és a munka elvárásainak megértése érdekében.

A fizetése a tapasztalatok, a beszélgetés és a próba napján alapul, a minimálbér heti 410-től 470 EUR-ig / nettó levonások után (adó, szállás és biztosítás).

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • Tapasztalat és / vagy képzés az autóiparban (például autószerelő, építőipari gépszerelő, gépszerelő);
  • Jó számítógépes navigációs készség, amelyet a gyártási környezetben szerzett ;
  • Motivált és komoly jelölt, aki csapattagként vagy önállóan dolgozik, nagyon gyors ütemben és néha ismétlődő munkát végez;
  • Képesség időben nyomás alatt, pontossággal és minimális hibaaránnyal, a minőségi szabványokkal és a bevezetett biztonsági eljárásokkal összhangban dolgozni;
  • Elérhetőség hosszú távon Hollandiában (legalább 6 hónap).

Nyelv

Jó angol vagy holland nyelvtudás (B1 szint).