Archív

Élelmiszer-előállító munkás (tapasztalattal) Kerkrade, Hollandiában

Partnerünk, a Mexma Food tortillák széles választékát állítja elő. A hagyományos búzatortillák mellett a Mexma 100% teljes kiőrlésű, többmagvas, 35%-os zöldségekkel, valamint különböző fűszerekkel és ízekkel készült tortillákat is készít, amelyeket Európa országaiba és még azon túlra is exportálnak!

A cég jelenleg új tagokat keres csapatába különböző pozíciókba! Tapasztalatodnak és motivációdnak megfelelően pék, csomagoló vagy flow pack operátor, illetve termelési munkás pozícióba kerülsz.

Napi feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • Sütőoperátorok – felelősek a folyamat elindításáért, amikor a tészta belép a gépbe;
  • áramlásos csomagoló operátor – felelős a tortillák megfelelő csomagolásáért;
  • csomagoló operátor – felelős a dobozok megfelelő megtöltéséért;
  • a termékek minőségének ellenőrzése és az esetleges sérülések jelentése a felügyelőnek;
  • a termelési padlók ipari takarítása, ládák és rakományok tisztítása;
  • az élelmiszerbiztonsági és higiéniai irányelvek betartása;
  • különböző feladatok az osztálytól függően.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka osztálytól függően különböző műszakokban szerveződik.

A vállalat alapképzést és munkaeszközöket biztosít. Ügyeleti idő (minden műszak előtt legalább 30 perccel jelen kell lenni a műszakváltáshoz, stb.)

Hosszú nadrágot és zárt cipőt kell viselni, az élelmiszer-előállításban ékszer és műköröm/szempilla nem megengedett!

A munkába járás kerékpárral történik (az ügynökség segíthet kerékpárt találni, a kerékpárért fizetni kell).

ballot

Juttatások

18:00 - 24:00: 134%
24:00 - 04:00: 137%
04:00 - 06:00: 134%

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Élelmiszer-előállítói tapasztalat szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, készüljön fel a fizikai munkára;
  • Képes gyors tempójú környezetben, precíz és pontos munkavégzésre;
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztásban és a feladatokban;
  • Képesség a higiéniai szabályok és előírások betartására;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni és együtt élni;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való készség.

Nyelv

Angolul: B1