ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Csirkegyár munkás Dedemsvaart, Hollandiában, 10,91€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 2 nap . Elérhető pozícók száma: 5/5

A Plukon cég csirketermékeket szállít, és együttműködik hollandiai és belgiumi baromfifarmokkal és gyárakkal. A vállalat jelenleg csirketermelő munkásokat keres.

Motivált vagy egy hosszú távú külföldi munkavállalásra, mint hústermelő munkás?

Az Ön napi feladatai a következők lesznek:

Csirkedarabok feldolgozása és csomagolása;

  • A gyártósoron és a gyártósor körül a munkahelyre vonatkozó utasításoknak megfelelően, gyors ütemben végzett munkák elvégzése;
  • Egyszerű mechanikus szerszámok használata vagy a termelőgépek működtetése;
  • Húsok feldolgozása és nagy ládákba történő mozgatása, kb. 10-15 kilós dobozok mozgatása.
  • A húsok és melléktermékek szétválasztása meghatározott tárolóedényekbe és a tárolóedények lezárása.
  • A gépek munkaterületének tisztítása;
  • Szükség esetén egyéb szükséges feladatok elvégzése.

A dolgozóknak naponta munkaruhát, a munkavégzés helyén pedig biztonsági cipőt biztosítunk.

A munkahőmérséklet az osztálytól függően változhat a feladatok elvégzéséhez, ezért némi rugalmasságot kérnek a hideg hőmérséklet és a kellemetlen hússzag iránt.

A termelési célok biztosítása érdekében túlórára lehet szükség. A műszakbeosztásról a vállalat tájékoztat. A képzés biztosított.

Készségek

  • A hústermelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Készen áll a vágóhídon való munkavégzésre;
  • Figyelem a higiéniai, biztonsági és minőségi előírásokra;
  • Csapatszellem és motivált a bűzös környezetben való munkavégzésre, a teljes munkaút alatt állva;
  • Gyors tempójú személyiség;
  • Erős és egészséges jelölt, aki képes szembenézni a gépek zajával, az esetleges fizikailag megterhelő feladatokkal és a hideg hőmérséklettel;
  • Mivel a feladatok baromfi feldolgozásával kapcsolatosak, a munkavállalók nem lehetnek fertőző vagy bőrbetegek;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

Alapszintű angol nyelvtudással rendelkező jelentkezőket fogadunk el (A1).