fémfeldolgozás

Szabad állások a fémfeldolgozásban

Jelen pillanatban 0 szabad állás van a fémfeldolgozási ágazatban.

Munkát keresel külföldön, mint hegesztő, bádogos, szerelő vagy CNC-kezelő? Akkor nem kell tovább keresned. A Robin munkát kínál Hollandiában, Németországban és Belgiumban. Ellenőrízd a fémiparban levő szabad állásokat.

Tovább olvasok

Hegesztőként dolgozni külföldön

A fémipar keretén belül különböző feladatok vannak. Hegesztőként különféle fém alkatrészeket csatlakoztatsz nyomással és hővel. A forrasztásnak köszönhetően új termékek és alkatrészek jönnek létre, amelyeket például gépekben, szerkezetekben vagy csomagolásban használnak.

Melyek a napi feladataid hegesztőként külföldön?

  • Rajz vagy munkautasítás alapján dolgozol.
  • Anyagok előkészítése és tisztítása.
  • Hegesztő szerszámok beállítása és felszerelése.
  • Hegesztési kötések előkészítése.
  • Csatlakozások létrehozása MIG-, MAG-, TIG- vagy elektródahegesztéssel.
  • Vigyázol a hegesztő berendezések karbantartására.

Hegesztőként a külföldi fizetésed az előzetes tapasztalataidtól és ismereteidtől függ. Tapasztalt hegesztőként Hollandiában várható módon nettó 2500 eurót szerezhetsz havonta.

Fémfeldolgozás géppel

A fémipar egyik fontos feladatát a CNC-üzemeltető látja el. A CNC-kezelő olyan gépet irányít, amely feldolgozza a fémet, és a fémnek a végtermékhez hasonló alakot ad.

Ha van CNC-kezelő tapasztalatod fém esztergálásával, csiszolásával, hajlításával vagy kovácsolásával, akkor a Robin minden bizonnyal tud számodra állást biztosítani Hollandiában vagy Németországban.

Görgessd végig a szabad állásokat, és ellenőrízd, milyen pozíciók állnak ma a rendelkezésedre. Akkor is jelentkezhetsz fémipari állásra, ha jelenleg éppen nincs szabad állás . A Robinnak számos olyan társasághoz van kapcsolata Hollandiában és Németországban, amelyek hajlandók elfogadni a külföldön munkát kereső kohászokat.