Archív

Targoncavezető - hosszú villás targonca (Belgium) , Belgiumban

Partnerügynökségünk tapasztalt targoncavezetőket keres a Katoen Natie logisztikai vállalat csapatába, akik hosszú villás targoncákat kezelnek. A Katoen Natie Ghent platform a belgiumi Ghentben, az északi-tengeri kikötő szívében, a “Kennedy Ipari Parkban” található, 325 000 m² fedett raktárkapacitással rendelkezik, és jelenleg több mint 175 000 m²-es bővítés zajlik. Ez a Flandria központjában található központi elhelyezkedésű logisztikai platform összesen több mint 600 magasan motivált és rugalmas alkalmazottat foglalkoztat.

Targoncavezetőként a feladataid közé tartozhatnak:

  • komissiózás (szkennerrel);
  • Megrendelések/csomagok címkézése;
  • A termékek, megrendelések, készletek minőségellenőrzése;
  • Teherautóba való be- és kirakodás kb. 2,40 m hosszú villájú targoncával.

Ez egy teljes munkaidős, hosszú távú ajánlat, körülbelül heti 37 munkaórával, némi túlórázási lehetőséggel. A munka három műszakban történik, ezért a jelölteknek rugalmasaknak kell lenniük a munkaidő-beosztás tekintetében. 12 hónap után lehetőség van határozott idejű szerződés megkötésére.

ballot

Juttatások

Étkezési utalvány 6.50€/nap (1.09€ adó)

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Legalább 2 év targoncavezetői tapasztalat;
  • Targonca napi szintű kezelésében szerzett tapasztalat elengedhetetlen;
  • Előnyt jelent a hosszú targoncán szerzett tapasztalat. Ha nem, képzésben részesül.
  • Nem fél a nehéz emeléstől és a fizikailag nehéz munkától;
  • Figyelem a részletekre;
  • Csoportvezetői tapasztalat előnyt jelent;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) belgiumi munkavégzésre és tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Jó angol nyelvű kommunikációs készség (B1-B2)