Achivovať supervised_user_circle
Prijímame páry

Flexibilný skladový pracovník/čka Veghel, v Holandsku

Pozícia je dostupná pre 227 dníVoľné pozície 6/6Plat: od 10€/h

Náplň práce

Naša partnerská agentúra Hobij hľadá flexibilných skladových pracovníkov na prácu pre rôzne spoločnosti akými sú napríklad Bleckmann, DPD,  Modexpress, PostNL a iné, v rôznych holandských mestách. Hľadáme order pickerov a  baličov, ktorí budú pracovať v skladoch s oblečením a v iných skladoch podľa sezóny a aktuálneho dopytu zákazníkov.

Ak ste flexibilný čo sa týka lokality kde sa práca vykonáva a hľadáte si prácu v sklade, toto je ponuka pre vás!

Budete zodpovedať za rôzne skladové úlohy, od vyberania objednávok až po balenie:

  • Order-picking sa vykonáva ručným skenerom, produkty sa vyberajú podľa zoznamu (digitálny zoznam v tabletoch);
  • Balenie oblečenia/obuvi do krabíc a príprava na odoslanie zákazníkom;
  • Na oddelení vráteného tovaru je potrebné kontrolovať oblečenie a jeho poškodenie a vrátiť ho do skladu;
  • Ďalšie úlohy podľa potreby.

Sklad sa nachádzajú v rôznych lokalitách a fungujú na viaceré smeny. Flexibilita je veľmi dôležitá, najmä čo sa týka odpracovaných hodín a pracovného času. Agentúra Hobij poskytuje karanténne ubytovanie na 5-10 dní pre kandidátov prichádzajúcich z iných európskych krajín.

accessibility

Zručnosti

  • A CV in english is needed to apply for this job;
  • Veľmi dôležité je mať aspoň 6 mesiacov podobných pracovných skúseností !
  • Previous working experience in warehouses will be a plus;
  • Flexibility with working schedules and locations is a must;
  • Availability to stay in the Netherlands long term;
  • Ability to work independently and as a team.

language

Jazyk

Znalosť angličtiny minimálne na úrovni B1.