Arhiva supervised_user_circle
CUPLURILE ACCEPTATE

Picker de comenzi Venlo, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 277 zile Posturile vacante: 1/1Salariu: de la 10.25€/h

Descrierea ofertei

Partenerul nostruBroekman Logisticseste o organizație logistică cu servicii complete, specializată în transport maritim, rutier, feroviar, aerian și multimodal. Sediul central al Broekman Logistics se află în Olanda. În prezent, compania este în căutare de operatori de preluare a comenzilor pentru a se alătura centrelor sale de distribuție.

Sarcinile dvs. zilnice vor include:

  • Prelevarea de mărfuri și piese mici pentru mașini cu ajutorul scanerului manual sau al sistemului de preluare vocală;
  • Sortarea, ambalarea și preluarea pieselor auto pentru clienți;
  • Controlul calității produselor, informând șeful de tură cu privire la orice defect al produselor;
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță ca membru al echipei;
  • Curățarea zonei de lucru;
  • Atribuții complete.

Aceasta este o ofertă de muncă pe termen lung, cu normă întreagă. Munca este organizatăîntr-un singur schimb 8:00 – 20:00(ulterior ar putea fi două). Garantat 40 de ore de lucru pe săptămână.

Tariful orar este de10,25 € până la 11,75 € în funcție de experiență + bonus de 6% plătitla fiecare 4 săptămâni dacă un membru al echipei a fost mereu la timp fără să lipsească din ture. În funcție de performanță există o posibilă mărire de salariu în fiecare ianuarie.

Locurile de cazare sunt de cele mai multe ori situate în Germania.

ballot

Indemnizații

+ Bonus de 6% plătit la fiecare 4 săptămâni dacă un membru al echipei a fost întotdeauna punctual, fără să fi lipsit din ture.

accessibility

Abilitati

  • Pentru a aplica la acest post este necesar un CV în limba engleză;
  • Experiența în pregătirea comenzilor va fi un avantaj;
  • Puternic, sănătos și flexibil pentru a suporta ridicarea de greutăți dacă este necesar;
  • Capabil să stea în picioare și să meargă toată ziua;
  • Lucrător în echipă și motivat să lucreze independent;
  • Flexibilitate pentru a învăța și multitasking;
  • Disponibilitatea de a rămâne în Olanda pentru o perioadă lungă de timp (minim 6 luni).

language

Limba

Bune competențe de comunicare în limba engleză (minim B1).