Arhiva

Mecanic Auro Tilburg, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 273 zile Posturile vacante: 3/3Salariu: de la 16€/h

Descrierea ofertei

Partenerul nostru din Olanda,Tesla este in cautarea unui asociat de rectificare ,care sa fie dispus sa lucreze la uan dintre cele mai inovatoare marci auto din lume.

Pe acest post veti avea urmatoarele responsabilitati :

  • Verificarea si corectarea masinilor la capatul liniei de asamblare
  • Capabil sa lucreze independent,atitudine pro-activa,ajutarea colegilor in schimbarea anvelopelor
  • Inspectarea ,repararea si rectificarea vehiculelor electrice
  • A face fata diferitelor tipuri de instrumente,masini si echipamente
  •  Inspectarea,intretinerea si certificarea echipamentului
  • Verificarea vehiculelor inaintea livrarii
  • Pastrarea evidentei in ceea ce priveste timpul,costurle si materialele
  • Contribuirea la curatarea masinilor si a centrului de service
  • Gestionarea simultana a diferitelor sacini,stabilirea prioritatilor si organizarea programului si rezolvarea termenelor

Este o oferte de munca pe termen lung,pentru candidati flexibili si motivati,Compania este in cautarea candidatilor care sunt pregatiti sa accepte o noua oportunitate.

accessibility

Abilitati

  • Un cv in limba engleza este necesara pentru a aplica la acest job
  • Experienta (1 si 3 ani )cu metode ,tehnici,piese ,scule si materiale utilizate pentru repararea si intretinerea automobilelor
  • Experienta cu echipamentele de testare,diagnostic, inalta tensiune (ncazire,ventilatie si aer conditionat ),frane ,testare si reparatii de sisteme si module.
  • Capaciatea de a opera si intretine un numar mare de dispozitive si masini
  • Experienta cu utilizarea instrumentelor de scanare,dupa lucrari de diagnosticare si delimitare
  • Flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru
  • Disponibilitate pentru a ramane pe termen lung in Olanda

language

Limba

Este necesar sa vorbiti limba engleza la nivel mediu.