Arhiva

Antrenor intern pentru ocuparea unui loc de muncă (de la 2118 la 2400 de euro) , in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 251 zile Posturile vacante: 1/1Salariu: de la /h

Descrierea ofertei

Partenerul nostru N2People, din cauza concediului de maternitate, caută un Job Coach pentru un client mare din domeniul logisticii, care va gestiona zilnic grupul activ de lucrători calificați. După înlocuirea în timpul concediului de maternitate, există posibilitatea de continuare a contractului de muncă.

Sunteți un expert în servicii, planificare și administrație? Entuziasmul dvs. este molipsitor și vă place să folosiți acest entuziasm asupra lucrătorilor calificați? Atunci sunteți noul (in-house) Job coach pe care îl caută N2 People!

Care ar fi sarcinile tale zilnice lucrând pentru N2People?

În calitate de Job coach intern, ziua ta de lucru constă în prezentări, răspunsuri la întrebările lucrătorilor calificați, coordonarea și pregătirea planificării și îmbarcării. Împreună cu colegul tău, te asiguri că angajarea zilnică a personalului se desfășoară cât mai bine. În calitate de Job coach, sunteți primul punct de contact pentru toate întrebările legate de locul de muncă, precum și pentru întrebările privind transportul și cazarea.

Compania oferă.

  • Un post pe termen lung, cu normă întreagă, într-un mediu de lucru frumos și bine organizat.
  • Muncă variată cu responsabilități proprii.
  • Instruire în ceea ce privește sistemul nostru de planificare.
  • Un salariu conform pieței, în funcție de cunoștințe și experiență.
  • O mașină a companiei.
  • Oportunitatea de a continua să vă dezvoltați.
  • O prelungire a contractului în caz de performanță bună.
accessibility

Abilitati

  • CV-ul în limba engleză va fi necesar pentru a aplica pentru acest post;
  • Sunteți un expert în planificare;
  • Vorbiți limba engleză la nivel B-1, iar limba olandeză constituie un avantaj;
  • Sunteți comunicativ și aveți abilități sociale pentru a sprijini lucrătorii flexibili;
  • Cunoașterea lumii personalului temporar este un avantaj;
  • Sunteți dispus să lucrați în ture de dimineață și de seară și sunteți flexibil în ceea ce privește zilele de lucru, cum ar fi să lucrați periodic sâmbăta;
  • Abilitatea de a rămâne în Olanda pe termen lung.

language

Limba

O bună cunoaștere a limbii engleze, atât verbal cât și în scris (B1).