Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK
language
ANGOL NEM SZÜKSÉGES

Mezőgazdasági munkás Bavel , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 278 nap . Elérhető pozícók száma: 6/6Fizetés: tól 10.34€/h

Munka leírása

Partnerügynökségünk mezőgazdasági munkásokat keres az Avoird vállalat csapatába, amely eper és málna palánták termesztésére szakosodott.

A férfi jelentkezők arra számíthatnak , hogy kívül dolgoznak a mezőn, a női jelöltek pedig nyitot üvegházakban dolgoznak

Ha motivált munkavállaló vagy, és készen állsz a mezőgazdaságban való munkára vagy a kertészkedésre, ez a megfelelő munka számodra!

    Feladataid a következők lesznek:

    • Növények átultetése;
    • Üvegházban vagy mezőn végzett munka;
    • A növények kivágása;
    • Fiatal növények ültetése;
    • Egyéb betakarítási munkák, válogatás és csomagolás;
    • A munkaterület tisztán és szervezetten tartása.

    A munka fizikailag megterhelő lehet, a jelentkezők térdelve dolgoznak, készen kell állni különböző időjárási körülmények között dolgozzni.

    Átlagosan hetente 36 óra.

    accessibility

    Készségek

    • A mezőgazdaságban szerzett tapasztalat plusz lesz;
    • Fizikailag erős vagy és egészséges;
    • Készen állsz a gyors munkára;
    • Képes vagy önállóan de csapatban is dolgozni;
    • Hajlandó a szállásról munkába  akár 1 órat utazni ;
    • Toleráns más nemzetiségű emberekkel;
    • Hosszú távú hollandiai tartózkodási lehetőség.

    language

    Nyelv

    Angol nyelvtudásra nincs szükség