Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK
language
ANGOL NEM SZÜKSÉGES

komissiózó (Németország) - német vagy lengyel nyelvtudás Coesfeld, Németországban

Németországi partnerünk komissiózókat keres az Ersting Family csapatába – egy olyan vállalathoz, amely több mint 1900 telephellyel rendelkezik Németországban és Ausztriában. A német textilkereskedelmi szektor egyik legnagyobb beszállítója – divatot és kiegészítőket kínál az egész család számára, különös tekintettel a fehérneműkre, női és gyermekruházatra.

Az Ersting Family-nél dolgozó komissiózóként a feladataid közé tartozhat:

  • Kézi szkennerrel történő komissiózás – gyermektermékek és ruházati cikkek
  • Az áruk csomagolása szállításra – álló munka a futószalagnál
  • Visszavételi osztály – egyszerű feladatok a visszaváltható áruk elfogadásával kapcsolatban
  • Mozgás a raktárban egy komissiozo kocsival – amelyet kézzel tolnak, a kocsi képernyővel van felszerelve, amelyen az állványok és a rendelések száma látható.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős ajánlat. A munka két műszakban történik: Hétfőtől péntekig: 6:00-tól 14:00-ig, 14:00-tól 22:00-ig (éjszakai műszak: 22:00-tól reggel 6:00-ig; eredetileg nem volt tervezve); szombat: 6:00-tól 14:00-ig és 10:30-tól 18:30-ig. A munkaidő változhat (meghosszabbítható). Munkaidő legalább heti 35 óra, 151,67 óra havonta.

A szállás 35 km-re található, fizetendő 9,00€/nap, kétágyas szobák. Szállítás a munkába saját autóval, Olsok cég autóival. A munkavállalók hozzájárulnak az üzemanyagköltségekhez.

ballot

Juttatások

Éjszakai műszak 25% 23:00 - 06:00 között; túlóra 41 hét/hó 15%; vasárnap 50%; ünnepnapok 100%.

Készségek

  • Logisztikai tapasztalat előny lenne;
  • a munkáltató tiszta büntetlen előéletet kér;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felelősségteljes, komoly és önálló munkavégzésre képes;
  • Képes vagy  egész nap állni és jó fizikai állapotban vagy;
  • Egy csoportban legalább 4 főnek rendelkeznie kell jogosítvánnyal, saját autó elony;
  • Képes vagy hosszú ideig (legalább 6 hónapig) Németországban dolgozni.

Lengyel vagy német anyanyelvűek vagy középfokú nyelvtudással rendelkezők (B2)