Archív

Csiszoló/polírozó állásajánlat 2100€ nettó/hó. (angol nyelvtudással) Lunden, Németországban

Nyitott pozíciók száma: 283 nap . Elérhető pozícók száma: 3/3Fizetés: tól /h

Németországi partnerünk, a Lunden jelenleg csiszoló/polírozó munkatársat keres csapatába.

Ha van csiszoló/polírozó vagy hasonló tapasztalatod, akkor ez az állásajánlat neked szól!

Feladataid a következők lesznek:

  • Szélturbinák alkatrészeinek csiszolása és polírozása
  • A csiszológépek kezelése;
  • Szélturbinák és mobilházak érzékeny alkatrészeinek megmunkálása;
  • Az alkatrészek felületkezelése;
  • Vizuális és minőségi ellenőrzések

Ez egy teljes munkaidős állásajánlat. Átlagosan havi 168 órát / 22 napot fogsz dolgozni, a fizetésed pedig nettó 2100 € körül lesz. A szállásköltség 450€ havonta.

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajzzal lehet jelentkezni;
  • Jó angol kommunikációs készség;
  • Csiszoló/polírozó vagy hasonló tapasztalat szükséges;
  • Motivált és felelősségteljes hozzáállás;
  • Figyelem a részletekre, ügyes szerszámkezelés;
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség;
  • Rugalmas a munkaidőbeosztás és a feladatok tekintetében.
  • Hosszú távú németországi tartózkodás.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).