Archív

B kategóriás járművezető Németországban (saját autóval) Emden - Germany, Németországban

Nyitott pozíciók száma: 284 nap . Elérhető pozícók száma: 4/4Fizetés: tól 12€/h

Partnerünk, a Tempo-Team DE professzionális munkaerő-közvetítő cégként dolgozik különböző foglalkoztatási területeken. A cég most tapasztalattal rendelkező B kategóriás sofőröket keres csapatába!

A cég kizárólag saját autóval rendelkező magánszemélyeket, vagy 2-4 fős csoportokat vesz fel 1 autóval, azonos időpontban történő érkezéshez ! A csoportból legalább egy főnek rendelkeznie kell saját autóval , és készen kell állnia arra, hogy a csoport többi tagját munkába vigye (~ 15km), illetve megosztja az autóját a többiekkel abban az esetben, ha nem tud munkába menni.

A napi feladatok közé tartoznak majd:

  • új automata váltós, kézi váltós, bal oldali és jobb oldali hajtású járműveket fogsz vezetni a hajóra;
  • a járművek rögzítése a hajón húzóhevederekkel;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • szükség esetén egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése.

Teljes munkaidős, hosszú távú állásajánlatról van szó. A munkavégzés műszakban történik- 160h/hó. Az ügynökség munkacipőt, ágyneműt és törölközőt ingyenesen biztosít!

Amennyiben valaki orvosi igazolás vagy egyéb hivatalos indoklás nélkül nem megy be dolgozni, büntetést kap és napi 20 € plusz költséget kell fizetnie a szállásért (az igazolatlan hiányzás napjaira).

Az ügynökség minden alkalmas jelentkezővel telefonos interjút tart!

ballot

Juttatások

8€/nap étkezési támogatás
120 €/hó vezetési támogatás
Ha éjszakai műszakra van szükség, a jelöltek 25%-os pótlékot kapnak 22:00 és 6:00 óra között.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • B kategóriás jogosítvány legalább 1. éve, magabiztos sofőr;
  • Gyakorlati tapasztalat közúti fuvarozásban;
  • Fizikai alkalmasság, fizikai munkára való készség;
  • Személyenként vagy csoportonként egy személygépkocsi, és egy sofőr, aki hajlandó a csoport többi tagját vezetni;
  • Képes automata sebességváltós, kézi sebességváltós, bal- és jobbkormányos járművek vezetésére;
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztásban és a feladatokban;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Hosszú távú németországi tartózkodásra való készség.

Nyelv

Angol nyelvtudás: A2