Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK
language
ANGOL NEM SZÜKSÉGES

Üvegházi munkás (koktélparadicsom) Dinteloord, Hollandiában

Holland  ügyfelünk a Fundito egy cseresznye és más paradicsomfajta-termeléssel foglalkozó mezőgazdasági vállalat, munkatársakat keres a nyugat-brabanti csapatukhoz.

Ha üvegházban szeretne dolgozni, ez a megfelelő munka az Ön számára!

Feladatai a következők lesznek:

  • Munka egy paradicsomos üvegházban;
  • A paradicsom növények vágása,
  • A növények metszése és süllyesztése;
  • A növények fonása;
  • Egyéb betakarítási munkák, a paradicsom válogatása és csomagolása;
  • A munkaterület tisztán és szervezetten tartása.

A jelentkezők nem félhetnek a magasságtól, mivel el kell érniük a növényeket. A munkavállalók nem lehetnek allergiásak  vagy színvakok. A vállalat hűségbónusszt tud ajánlani a munka minőségével és mennyiségével kapcsolatban. Erről további részletek a betanitás során kerülnek kifejtésre. Egy másik bónusz azoknak szól, akik új alkalmazottakat hoznak  a céghez, 3 hónapos munkavégzés után az illető nettó 75 eurót kap.

Megfelelő munkacipőre van szükség, valamint olyan ruházatra, amely megfelel az időjárási viszonyoknak, reggelenként hidegebb, délutánonként melegebb is lehet. A munkanapok gyors ütemben telnek, de a műszak alatt a rádió szól vagy az emberek saját zenét is hallgathatnak, hogy a munka kellemesebb legyen mivel ez fizikailag megterhelő munka lehet.

A menza rendelkezésre áll, de a dolgozóknak saját ebédet kell hozniuk . Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős ajánlat (heti 38 óra), a főszezonban a dolgozóknak szombaton is kell dolgozniuk, a rugalmasság a munkarend és az órák felé elengedhetetlen. Az első fizetést az érkezés utáni 4. héten fizetik ki, a 4 hetes időszak lejárta előtt az alkalmazottak heti 50 euró előlegben részesülhetnek.

Készségek

  • A mezőgazdaságban szerzett tapasztalat plusz lesz;
  • Fizikailag erős és egészséges;
  • Készen áll a munkára gyors iramú környezetben;
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni;
  • Hollandia hosszú távú tartózkodásának lehetősége.

Nyelv

Nincs szükség angol nyelvtudásra.