Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Üvegházi és szántóföldi munkás , Hollandiában

Partnerünk, az Opus ügynökség holland mezőgazdasági vállalatokkal és növényelosztó központokkal működik együtt a hollandiai Boskoop / Waddinxveen / Gouda / Moerkapelle / Zoetermeer térségében.

Most mezőgazdasági dolgozókat keresnek különböző vállalatokhoz. Ezek a cégek újra és újra bizonyították, hogy magas színvonalúak és a legnagyobb növénybeszállítók közé tartoznak.

Munkahelyek az egész szezonra:

  • Különböző feladatok a földeken és ültetvényeken;
  • Rendelésszedés és a növények szállításra való előkészítése a növények raktáraiban;
  • Növénytermesztés és -nevelés a faiskolai üvegházakban;
  • Kertek gyomlálása, növények vágása, növények öntözése;
  • Cserepes gépekkel való munka stb.
  • Biztonsági szabályok és előírások betartása;
  • Egyéb kapcsolódó mezőgazdasági feladatok elvégzésére lehet szükség.

Olyan embereket keresünk, akik kerékpárral tudnak munkába járni, és készek a szabadban, a földeken dolgozni. A munka fizikailag megterhelő lehet (ládák mozgatása, ismétlődő hajlítás, hosszú ideig tartó állás, hosszú gyaloglás a földeken vagy az üvegházakban).

A munkaidő az első hetekben változhat. A főszezon februártól októberig tart, de a fennmaradó hónapokban is sok a tennivaló, ezért rugalmasnak kell lenni. Hosszú távú tartózkodás lehetséges a motivált munkavállalók számára, továbbá a jó munkaerő szívesen visszatér a következő szezonban is.

Az ügynökség minden jelentkezővel Skype-vagyWhatsApp-interjút folytat, nemcsak a munkával kapcsolatos elvárások ellenőrzése céljából, hanem az üvegházakban elvégzendő, rendelkezésre álló munkafeladatok tisztázása érdekében is.

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Motiváció mezőgazdasági munkára!
  • Kész fizikai munkára;
  • Jogosítvány vagy kész kerékpárral munkába járni;
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban és a munkaidőben;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Csapatmunkás és motivált az önálló munkavégzésre;
  • Rugalmasság a tanulásban és a többfeladatú munkavégzésben;
  • Elérhető a teljes mezőgazdasági szezonra szeptemberig/októberig.

Nyelv

Elég ha 2 jelöltből 1 beszél B2 szinten angolul