Archív

Tolóoszlopos targonca vezető (friss termékek) Barendrecht, Hollandiában

A Greenery egy holland modern logisztikai központ, ahol friss gyümölcsöt és zöldséget tárolnak, automatizált logisztikai infrastruktúrával, amely lehetővé teszi, hogy a termékek gyorsabban érkezhessenek a termelőtől a bolti polcokig.

A vállalat jelenleg egy tapasztalt tolóoszlopos targonca vezetőt keres, aki a konténereket fogja berakodni és mozgatni a raktárban.

Van tapasztalata ezzel a járművel? Akkor ez a megfelelő munka az Ön számára

Feladatai a következők:

  • Ellenőrizze  szkennerrel, és helyezze a friss gyümölcsöt és zöldséget a bejövő konténerekből a polcokra a megfelelő helyre;
  • Válasszon megrendeléseket és készítse elő a kimenő árút;
  • Ügyeljen biztonságra amikor  vezeti a targoncát;
  • A minőségi hiányosságok jelentése a felügyelőnek;
  • Egyéb szükséges feladatok elvégzése.

A társaság először vezetői vizsgát végez annak ellenőrzésére, hogy a munkavállaló képes-e ezt a járművet vezetni, valamint egy angol nyelvvizsgát.

A munka hétfőtől péntekig zajlik két műszakban (06.00–14.30 vagy 14.00–22.30).

Ez teljes munkaidős és hosszú távú munka.

ballot

Juttatások

06:00 - 19:00 = +100%
19:00 - 23:00 = +125%
23:00 - 06:00 = +140%

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • A tolóoszlopos targonca vezető tapasztalatra van szükség a raktárban;
  • A tapasztalat megrendelőként  plusz;
  • Hajlandó túlórazni;
  • Komol hozzáállás a munkához;
  • Nagy figyelmet fordít a részletekre és képes gyorsan dolgozni;
  • Elérhetőség hosszú ideig  Hollandiában.

Kiváló angol kommunikációs készség (B2 szint). Az ügynökség érkezéskor ellenőrzi angol nyelvtudását.