Archív

Termelő munkás (hús csomagolás) Wijchen, Hollandiában

A Het Vleespannetje B.V. tapasztalt hússzállító, friss és főtt ételekre szakosodott.  A válalat jelenleg hústermelő munkásokat keres.

Fő felelősségei:

  • A hús sütése a sütőben;
  • Friss vagy főtt hús csomagolása műanyag dobozokba;
  • A raklapok mozgatása a raktár különböző helyiségeiből, mielőtt azokat teherautókba rakodnák.
  • A termék minőség-ellenőrzése és az esetleges rendellenességek jelentése a felügyelőnek;
  • Tartsa a munkaterületet tisztán;
  • Egyéb feladatok, ha szükséges.

A raktár hőmérséklete + 2ºC / + 5ºC körül mozog.

Egy napi műszakban zajlik a munka , 06:00 órától hétfőtől péntekig. A műszak a napi cél elérése után ér véget. A túlóra a munkafolyamat függvényében lehetséges.

Teljes munkaidős és hosszú távú munkalehetőség: a jó teljesítményű alkalmazottak 1,5 évig vagy annál tovább is maradhatnak.

  • Az angol nyelvű önéletrajz szükséges ahhoz, hogy jelentkezzen erre az állásra;
  • A külföldi termelési tapasztalatok, különös tekintettel az étkezési ágazatra, előny;
  • Komoly és motivált jelölt, csapatszellemmel de önállóan is képes dolgozni;
  • Rugalmasság a munkaidő és a raktári hőmérséklet szempontjából;
  •  HACCP előírások ismerete és betartása;
  • Egészséges, képes egész nap állni ;
  • Mivel a feladatok a húsiparhoz kapcsolódnak, a munkavállalóknak nem lehetnek fertőző vagy bőrbetegségeik;
  • Ékszer, hamis szempilla vagy hamis köröm tilos;
  • Elérhetőség hosszú távon Hollandiában (minimum 1 év).

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (minimum B1 szint)