Archív

Termelő faipari munkás Oisterwijk, Hollandiában

A holland  partnerünk az Unilin egy olyan cég, amely fapadlókat (parketta, laminált, vinil) gyárt. Faipari dolgozókat keresnek, hogy csatlakozzanak gyártási csapatukhoz.

Ha van tapasztalata fával, ez a megfelelő munka az Ön számára!

Feladatai a következők lehetnek:

  • Padlóhoz vagy tetőhöz használt fa elemek gyártása;
  • A termelési és / vagy technikai ismereteinek felhasználása;
  • Különböző gyártási gépek, például fűrészek működtetése;
  • Ácsok kisegítése;
  • A gyárban szükséges egyéb feladatok, mint például a takarítás

A gyárban fűrészekkel és néhány elektromos szerszámmal fog dolgozni. A vállalatról ismert, hogy barátságos munkakörnyezetet kínál. Az alkalmazottak teljesítményétől és motivációjától függően egy idő után a jelöltek közvetlen szerződést köthetnek a céggel.

Készségek

  • Angol önéletrajzra van szükség
  • Tapasztalat fa elemek gyártásában vagy asztalosként;
  • Különböző szerszámokkal (fűrészek, elektromos szerszámok stb.) Való munkavégzés képessége;
  • Az egyszerű műszaki rajzok megértése;
  • A hosszú távon  tartózkodhat Hollandiában;
  • Képesség önálló és csapatmunkára.

Nyelv

Angol nyelvtudás minimum B1 szint