Archív

Termelési munkás Moerdijk, Hollandiában

Ügyfelünk egy ömlesztett konténer felújító vállalat amely 1993-ban volt alapítva, és piacvezető a felújítás terén Európában!

A vállalat összegyűjti az üres konténereket, környezettudatosan megtisztítja és visszaszálítja. A magas minőségi követelmények garantálják a konténerek biztonságos újrafelhasználását, kevesebb hulladékáramlást, alacsonyabb csomagolási költségeket és gyors szállítási időt.

az Ön feladatai a következők lesznek:

  • konténerek töltése és tisztítása
  • Javítási munkák a konténereken
  • Minőségellenőrzés, különben azonosítsa a lehetséges károkat
  • Készítse elő a raklapokat tiszta, megjavított konténereket

A jelentkezőknek képesnek kell lenniük arra, hogy egész nap maszkkal dolgozzanak, és képesek legyenek ellenállni a különböző időjárási viszonyoknak. Néhány hely, ahol dolgozni fog , hideg lehet. Kövesse a biztonsági utasításokat, Poros és néha hideg környezetben végzett munka, Arcmaszk viselése kötelezö.

Készségek

  • Angol önéletrajz szükséges a jelentkezéshez;
  • A termelési vagy logisztikai tapasztalat plusz lesz;
  • Fizikailag erős és egészséges;
  • Hosszú távú tartózkodási lehetőség Hollandiában;
  • Képesség önálló és csapatmunkára;
  • Rugalmasság

Nyelv

Az angol nyelvtudás kötelező, minimum B1.