Archív

Tapasztalt markolós targoncavezető (+2 és -20°C között) Oss, Hollandiában

Partnerünk, a Vice Versa egy hollandiai családi vállalkozás. Raktári nyúlványos targoncavezetőt keresnek a jelenlegi 14 dolgozóhoz, a nyúlványos targoncás csapatba. Ön egy nagy fagyasztó (-18 fokos) raktárban fog dolgozni, ahol friss és fagyasztott húst tárolnak, Oss városában.

Ön csapatjátékos, aki komolyan gondolja, hogy a következő lépést szeretné megtenni a karrierjében? Ha hosszú távú munkát keres és rendelkezik reach targoncavezetői tapasztalattal, akkor ez az állásajánlat Önnek szól!

A Vice Versában dolgozva az Ön munkafeladatai a következők lesznek:
  • A termékekkel teli raklapok összegyűjtése reach targonca (magasított raklapos targonca) vezetésével;
  • Raklapok be- és kirakodása;
  • Rendelések komissiózása szkenner segítségével;
  • A műszakvezetőnek jelenteni az élelmiszeripari termékek/raklapok vagy a RT jármű hibáit;
  • Szükség esetén egyéb kért feladatok elvégzése.
A vállalat stabil, hosszú távú munkatársakat keres. A munkavégzés három műszakban váltakozva igaz hetente: Délelőtt: 6:00-15:00; Délután: 15:00-00:00; Éjszaka: 21:00-6:00. Lehetőség van túlórára és hétvégi plusz órák ledolgozására.

A fizetés: 12 ,18bruto/óra, + 1,38% ATV + 13,75% műszakpótlék + 0,21 € hidegpótlék): 14,23 € bruto/óra

A nyúlványos targoncák BT/Toyota gyártmányúak, zárt fülkével és fűtéssel. Minden munkaruhát a munkáltató biztosít, hogy melegen tartsa Önt.

ballot

Juttatások

1,38% ATV + 13,75% műszakpótlék + 0,21 € hidegpótlék): 14,23 € bruto/óra

Készségek

  • Az állásra angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Tapasztalat a nyúlványos targonca (magas raklapos targonca) vezetésében;
  • Előnyt jelent a holland nyúlványos targoncavezetői bizonyítvány;
  • Pontos és precíz;
  • Hideg környezetben és fagyasztóban való munkavégzésre való készség;
  • Képes csapatban és önállóan dolgozni;
  • Rugalmas a munkafeladatok és a munkarend tekintetében;
  • Hosszú távú elkötelezettség.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább A2/B1)