ÚJ

Tapasztalt kertész Veghel, Hollandiában

Partnerünk, az UZN jelenleg kertészeket keres csapatába. Több vállalatnál is vannak pozíciók, mint például az IBN, a Ploegmakers és a Luxcernit. A munkavégzés helyszíne Veghel, Eindhoven környéke lesz.

Az UZN hosszú távú együttműködést keres a jelentkezőkkel több munkaszezonra!

Az Ön napi feladatai a következők lesznek:

  • Virágok, bokrok, fák karbantartása, részletes kertépítési tervek megvalósítása;
  • összegyűjti és elszállítja a szemetet;
  • szükség szerint közreműködik különböző karbantartási tevékenységekben;
  • öntözés, fűnyírás, gereblyézés és gyepnyírás;
  • biztosítja a megfelelő gondosságot a berendezések és felszerelések használatában és karbantartásában;
  • felügyeli és/vagy segíti a hóeltakarítási tevékenységeket;
  • megbízás szerint különféle, a munkával kapcsolatos feladatokat lát el.

Ez egy hosszú távú szezonális állásajánlat. A munka különböző műszakokban és munkaidőben szerveződik.

Ha megfelelő jelöltnek találja magát, az ügynökség videointerjút szervez Önnel WhatsAppon keresztül.

A cég képzési programot kínál a tájépítészeti dolgozók számára, amely lehetővé teszi a növekedést a munka és a fizetés tekintetében. Az ügynökség szükség esetén cipőt és ruhát biztosít (ha a jelöltek összesen 200 óránál kevesebbet dolgoznak, akkor a fizetés árát levonják). Átlagosan heti 40 és 50 óra között fog dolgozni.

ballot

Juttatások

A heti 37 ledolgozott óra után 130%-ot kap (túlóra).

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Kertészeti tapasztalat szükséges;
  • Előnyt jelent a targoncavezetői bizonyítvány;
  • VCA-tanúsítvánnyal rendelkezik, vagy hajlandó azt megszerezni;
  • Fizikailag egészséges és erős, legyen felkészülve a fizikai munkára;
  • Szerszámokkal és kertészeti anyagokkal való ügyes bánásmód;
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzésre való képesség;
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztásban és a feladatokban;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1