Archív

Szerelő (620€ netto hetente) , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 278 nap . Elérhető pozícók száma: 1/2Fizetés: tól /h

Partnerünk Timing összeszerelő szerelőket keres hollandiai műhelyeibe.

Munkaköri leírás:

  • Nehéz emelőberendezések, például hidraulikus emelőállványok összeszerelése az alkatrészektől a teljes berendezésig.

Feltételek:

  • Heti nettó 620€ fizetés, a készségektől, tapasztalattól és bizonyítványoktól függően, szerdánként fizetve;
  • Napi 8 óra, heti 5 nap; szombaton is lehetőség van túlórára;
  • Szabadnapok – a tervezéssel egyeztetve;
  • Elhelyezés egyágyas szobában;
  • Védőcsizmát a Timing biztosítja; A teljes ruházatot a megbízó biztosítja;

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz;
  • Európai állampolgárság;
  • 3 év tapasztalatnehézgépek/gépek összeszerelőjeként.
  • Tudja, hogyan kell darut használni egyes nehéz alkatrészek felemeléséhez és felszereléséhez.
  • Műszaki rajzok olvasása
  • A nagy mozgó alkatrészek és a hidraulikus rendszerek ismerete;
  • VCA biztonsági alaptanfolyam kötelező -rendelkezik, vagy hajlandó a tanfolyamot közvetlenül a kezdés előtt elvégezni.(1 nap, tanfolyam fizetős, tanfolyamnap nem fizetős)
  • Kommunikációs készség angol vagy német nyelven;
  • B kategóriás vezetői engedély birtoklása;
  • Saját autó szívesen látjuk;

Kommunikációs készség angol vagy német nyelvből (legalább B1)