Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Rugalmas raktári munkás Veghel, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 284 nap . Elérhető pozícók száma: 6/6Fizetés: tól 10€/h

Hobij partnerügynökségünk rugalmas raktári dolgozókat keres különböző vállalatokhoz, mint például a Bleckmann, a DPD, a Modexpress, a PostNL stb. A vállalat ,,order picker,,-eket és csomagolókat keres, hogy ruharaktárakban és más raktáraknál dolgozzanak.

Ha rugalmas a munkahelye, és raktári munkát keres, akkor ez a megfelelő munka az Ön számára!

Ön lesz a felelős a sokoldalú logisztikai munkáért, a megrendeléstől a csomagolásig és a visszaküldésig:

  • A megrendelés felvétele kézi szkennerrel történik, termékek gyűjtésével, a válogatási listák alapján (tablet segítségével);
  •  Csomagolja be a ruhákat / cipőket az ügyfelekhez szállítandó dobozokba / táskákba;
  • A visszaküldési osztályon ellenőrizni kell a ruházat sérüléseit, és vissza kell adni őket a raktárakba;
  • Egyéb kijelölt feladatok

A raktárak különböző műszakokban és helyszíneken működnek ezért nagyon fontos, hogy rugalmas legyen. A Hobij ügynökség 5-10 napos karanténszállást tud biztosítani más EU-országokból érkező emberek számára.

Készségek

  • Angol önéletrajz szükséges a jelentkezéshez;
  • fontos, hogy legalább 6 hónapos tapasztalattal rendelkezzenek!
  • A munkarendel és a helyszínel kapcsolatos rugalmasság elengedhetetlen;
  • Hosszú távú munkát keres Hollandiában;
  • Képesség önálló és csapatmunkára.

Nyelv

English skills minimum B1.