Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári dolgozó , Hollandiában

Partnerünk, az Ingram Micro egy világméretű szolgáltató, amely a Bol.com és néhány más waalwijki webáruház logisztikáját végzi. Ez Hollandia egyik legnagyobb raktára.

A vállalat jelenleg motivált raktári dolgozókat keres csapatába!

Az Ön napi feladatai a következők lesznek:

  • a megrendelések összegyűjtése, csomagolása és feladása, biztosítva, hogy a megfelelő áru időben eljusson a vásárlóhoz;
  • a megrendelések felvétele és feldolgozása hangos komissiózás, headset vagy szkenner segítségével;
  • gépek vezetése az áruk begyűjtésére és teherautókra történő feladására (ha megfelelő tapasztalattal rendelkezik);
  • a termékek minőségellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • egyéb raktározással kapcsolatos feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka az osztálytól függően különböző műszakokban történik. A napi célok elérése érdekében túlórára is sor kerülhet.

A cég kínál- kétnapos munka- és munkavédelmi oktatást; a szünetekben ingyenes kávé és tea a büfében!

Az ügynökség igényeitől függően többféle helyszín is lehetséges: Waalwijk, Tilburg.

ballot

Juttatások

19:00-00:00: 110%
00:00-07:00: 125%

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Előzetes tapasztalat komissiózóként előny;
  • Készen áll a fizikai munkára, lábon végzett munkára, dobozok emelésére;
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó számítógépes ismeretek, képes gyorsan tanulni;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Motiváció arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon és dolgozzon.

Nyelv

Angolul: B1